• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

000webhost hakkında yardım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sonnefes48

webmaster.tc
000webhostan bi üyelik aldım bu işlerde biraz yeniyim ve scriptten kaynaklanan bi problem oldu sanırsam böle bi uyari verdi
Suspended (Suspended user for sending mass mail (27 emails were sent in 1 minute))

böle bi uyarı verdi muhtemelen kurdum scriptten kaynaklandı bu hata acaba bu hesap ne zaman aktif olur yada aktif etmek için ne yapmalıyım

neisen

webmaster.tc
Kurduğunuz scriptletoplu mail gönderme yapmışsınız anladığım kadarıyla.Bir tür autoresponder scripti falan kullandıysanız ve host bunu desteklemiyorsa kolayca suspended oluyor.Hostlarım %95 inin problem yaratmadığı bir toplu mail gönderme yolu vardı ama tam olarak nedir de değildir bilemiyorum.Host olarak da ücretsiz ve sınırsız olan 3owl.com u tavsiye ederim.Benden daha bilgili olan arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar...

sonnefes48

webmaster.tc
neden kaynaklandığını buldum sorun hesabın bidaha aktiv olması ama tavsiyen için teşekkur ederim ayrıca 3owl.com incelerim ama arastirmalarima göre en iyi en güvenli uzun zamandan beri aktif olan onun oldunu ögrendim ama yinede sağol biraz yeniyim bu işlerde ögreniyorum o yüzden tercihim free hosting old