• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

1 Haftadır index almadı!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ertuğrul

webmaster.tc
İnanılacak gibi değil. Arkadaşlar 1 hafta önce önceden yaptığım wordpress bir siteyi gizlilik ayarlarından arama motoru indexlemesine izin verdim. Arama motorlarına başvuruda bulundum. Hiç biri index almamış Sebebi nedir acaba ? 1 haftada index almaması çok ilginç değil mi ? Özgün makaleler paylaşıyorum.

inforesim

webmaster.tc
Benim yeni açtığım sitede de sorun var, 1 hafta oldu 3-4 sayfa indexlenmiş durumda.

Ertuğrul

webmaster.tc
Yahu birde böyle diyorsunuz hepten çıldıracağım :) Hani birşeyler bilmesek neyse gereken herşeyide yaptım :)

GüçNet

webmaster.tc
Google amca yapıyor arada böyle sizinde sitenizi indexler merak etmeyin. Bende bazı sitelerimde bekliyorum bu şekilde.

Beklemekten başka çarem yok o zaman. Teşekkür ederim.
Benim Açtığım Şeyler 10sn de indexleniyor nedenmi
1-Konuları Pingliyorum
2-Başka Konularda Açtığım Konunun Linkini Veriyorum
3-Eğer 1dk Geçtide hala indexlemediyse sitemi google indexlesin diye istek gönderiyorum
ve sonuç 10saniyede 1 indexlenme

GüçNet

webmaster.tc
Benim Açtığım Şeyler 10sn de indexleniyor nedenmi
1-Konuları Pingliyorum
2-Başka Konularda Açtığım Konunun Linkini Veriyorum
3-Eğer 1dk Geçtide hala indexlemediyse sitemi google indexlesin diye istek gönderiyorum
ve sonuç 10saniyede 1 indexlenme
Site daha google'da hiç index almamış. İndex aldıktan sonra sizin dedikleriniz yapılabilir içerik girildikten sonra. Şuan beklemekten başka yapacağı bir şey yok bence.

Site daha google'da hiç index almamış. İndex aldıktan sonra sizin dedikleriniz yapılabilir içerik girildikten sonra. Şuan beklemekten başka yapacağı bir şey yok bence.
Googlenin Böyle Bir Şey Yapması İmkansız Açıldıktan Sonra Max 2 Gün İçinde Ziyaret Eder Yada Banlar Bu Kadar Basit

GüçNet

webmaster.tc
Google amcamızın algoritmasını ben çözemedim henüz :) o yüzden yorum yapamıyorum sadece tecrübelerimden yola çıkarak böyle bir şey dedim :)