• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

1 K 1 TL Üye Çekimi.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sezginex

webmaster.tc
Beyler isterseniz bende sadece 1 kişiye 1000 kişilik üye çekimi 0,99 kuruş :D Hem en azından bu adamdan daha güvenilirimdir heralde :)

Kaan

webmaster.tc
Kubilay kardeşimiz bol bol referans koymuş. Organik olduğundan bahsetmiş :) çok güvenilir..

Kubilay Demir

webmaster.tc
Beyler isterseniz bende sadece 1 kişiye 1000 kişilik üye çekimi 0,99 kuruş :D Hem en azından bu adamdan daha güvenilirimdir heralde :)
Kubilay kardeşimiz bol bol referans koymuş. Organik olduğundan bahsetmiş :) çok güvenilir..
Merhaba zekalı kişiler , öncelikle sezginex o baltayı sapıyla sana hediye ediyorum sapı lazım olabilir sana , Kaan Erkay referans olarak sayfayı özelden gönderirsen ref limitince üye yollarım bilmeden konuşma.

sezginex

webmaster.tc
Merhaba zekalı kişiler , öncelikle sezginex o baltayı sapıyla sana hediye ediyorum sapı lazım olabilir sana , Kaan Erkay referans olarak sayfayı özelden gönderirsen ref limitince üye yollarım bilmeden konuşma.
Tetbiyeli konus. Baltayla ne alakasi var ultra zeki arkadas. Zekali kisiler birsey ifade etmez zeka demek miktar belirtmez. İlk kendin birseyler oğrende laf sokmaya basla.

Kubilay Demir

webmaster.tc
Tetbiyeli konus. Baltayla ne alakasi var ultra zeki arkadas. Zekali kisiler birsey ifade etmez zeka demek miktar belirtmez. İlk kendin birseyler oğrende laf sokmaya basla.
konuyu çevirme o lafı bi yerine sokarım senin ,
Kod:
Beyler isterseniz bende sadece 1 kişiye 1000 kişilik üye çekimi 0,99 kuruş :D Hem en azından bu adamdan daha güvenilirimdir heralde
senin için hayırlı işlerimi ifade ediyor ?

sezginex

webmaster.tc
konuyu çevirme o lafı bi yerine sokarım senin ,
Kod:
Beyler isterseniz bende sadece 1 kişiye 1000 kişilik üye çekimi 0,99 kuruş :D Hem en azından bu adamdan daha güvenilirimdir heralde
senin için hayırlı işlerimi ifade ediyor ?
Kes lan sesini klavye kabadayısı.

Kaan

webmaster.tc
Benim hakkımda attığın mesajı yeni gördüm ama inan umrumda değilsin :) Ticaret yapıyorsan belli kuralları vardır. Örneğin organikmi hala bilmiyorum. İlk mesaja referans için sayfayı özel mesaj atınız dememişsin. Sezgin ile hiçbir arkadaşlığım yok ama kimse hakkında böyle konuşamazsın. Burası dingonun ahırı değil kurallara uymanı öneriyorum.