• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

1 TL'ye 1 Konunuzu 10 Foruma Açıyoruz

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ankaus

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,
1 adet konunuzun iş yapması, hit yapması için istediginiz kadar foruma yayıyoruz, varmı böyle bir hizmet?

• Öncelikle belirtmek istiyorumki, seçtigimiz forumlar kesinlikle hitli forumlardır.
    Zaten forumlar işten önce size gösterilir.
  • İstediginiz forum sayısına göre nekadar sürede teslim edilecegi iletişime geçtiginiz zaman belirlenip, söylenir. 10 foruma konu açımı örnek olarak acil bir sorun çıkmadıkça ortalama 30 dakikada teslim edilir.
  • İş aldıktan sonra forumları biz belirliyoruz, ama sizin istediginiz takdirde istediginiz forumlarıda ekleyebiliriz.
  • Daha fazla detay için lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşınız.

Konu Açımı :

10 Foruma 1 Konu : 1 :tl:
20 Foruma 1 Konu : 2 :tl:
10 Foruma 2 Konu : 2.50 :tl:
20 Foruma 2 Konu : 3 :tl:
10 Foruma 3 Konu : 4 :tl:
20 Foruma 3 Konu : 5 :tl:

Ödeme Yolları :

Paypal , Garanti , Ziraat , Mobil Ödeme (Avea,Turkcell)
Paypal ödemede +50 Kuruş fazladan alınmaktadır, paypal kesiyor.

İletişim :

Özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bu işi küçümseyen, arkadaşlar'a bir üyeden yorum;

funky senin web siten yok sanırım, forumlarda reklamını yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyormusun ? üye olacaksın üyeliğin onaylanacak bunu bekleyeceksin, uygun bölümü bulacaksın konu açamaya çalışacaksın birde bakacaksınki mesaj sayının yetersiz olduğunu söylüyor, sağa sola mesaj atacaksın tamamlayabilmek için sonra konuyu açacaksın ve konunun onayını bekleyeceksin, yani kısacası bu işlerle uğraşmak kolay değil, arkadaş güzel bir hizmet vermiş ihtiyacı olanların faydalanması için işin içeriğin ne olduğunu bilmeden yazı yazmak bana göre yanlış, ben bunu şunu benzetiyorum, haber sitelerinde haberlerin altına yorumum olsunda nasıl yorum olursa olsun tarzı arkadaşlara :WSli2:

feneriso98

webmaster.tc
güncel ise pm atar mısın? 10 foruma konu açtırmak istiyorum. Tanıtım yazısı benden mi olacak yazacak okadar fazla birşey yok zaten imzamdaki site için olacak.