• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

1 TL'ye Forumunuza 25 Konu Açıyoruz.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ankaus

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,
forumunuza konu açıyoruz.

:yardim:

• Öncelikle belirtmek istiyorumki, ister forumun tüm alanlarına ister tek bir bölüme açabiliriz.
  • Açtıgımız konular resimli orjinal konulardır.
  • Açtıgımız konular kesinlikle hit yapacak konulardır, takip ettiginizde görüceksiniz zaten.
  • İstediginiz konu sayısına göre nekadar sürede teslim edilecegi iletişime geçtiginiz zaman belirlenip, söylenir. 50 Konu örnek olarak acil bir sorun çıkmadıkça ortalama 3 saatte konuları teslim edilir.
  • Daha fazla detay için lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşınız.

Konu Açımı :

25 Konu : 1 :tl:
50 Konu : 2 :tl:
100 Konu : 4 :tl:
125 Konu : 5 :tl:

Katları olarak devam etmektedir.

Ödeme Yolları :

Paypal , Garanti , Ziraat , Mobil Ödeme (Avea,Turkcell)

Neden bukadar pahalı, millet 100 konuyu 1 :tl:'ye açıyor dicek arkadaşlar lütfen gereksiz yorum atmasınlar.
Sebepleri ve özellikler yukarda yazıyor.

İletişim :

Özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

fubia

webmaster.tc
1000 konu icin fiyat ve tamamlanma suresini pm olarak atabilirmisiniz?

PauL

webmaster.tc
Valla Güzel İş .. Ben 1 Saatte 500 den fazla konu açıyorum :) 1 günde rahat bir şekilde açsam 1000 konu açıyorum paranın anasını ağlatırım valla :) hayırlı işler inşallah ..

Ankaus

webmaster.tc
Evet, hocam geçerli.

Valla Güzel İş .. Ben 1 Saatte 500 den fazla konu açıyorum :) 1 günde rahat bir şekilde açsam 1000 konu açıyorum paranın anasını ağlatırım valla :) hayırlı işler inşallah ..
Teşekkürler.

1000 konu icin fiyat ve tamamlanma suresini pm olarak atabilirmisiniz?
Pm atılmıştır.

DWather

webmaster.tc
Ne azim ama 5 TL için. Gidin script yazın satın o ney öyle ya vallahi yönteminiz ney bilmem ama 5 TL için uğraşmam her halde böyle bir işle :D

Ankaus

webmaster.tc
Ne azim ama 5 TL için. Gidin script yazın satın o ney öyle ya vallahi yönteminiz ney bilmem ama 5 TL için uğraşmam her halde böyle bir işle :D
Milletin para kazanma şekli sizi ilgilendirirmi?
Bide utanmadan azim olarak yargılıyorsunuz :) Her işte emek vardır.

DWather

webmaster.tc
Milletin para kazanma şekli sizi ilgilendirirmi?
Bide utanmadan azim olarak yargılıyorsunuz :) Her işte emek vardır.
Arkadaşım, emeğine bir şey söylediğimiz var mı ? Böyle tipler de çıkıp aksiyle pirim yapmaya çalışmıyor mu, haklısın he. İşin makara kısmına bakamayacak kadar az düşünüyorsan yapabileceğim bir şey yok.

Ankaus

webmaster.tc
Arkadaşım, emeğine bir şey söylediğimiz var mı ? Böyle tipler de çıkıp aksiyle pirim yapmaya çalışmıyor mu, haklısın he. İşin makara kısmına bakamayacak kadar az düşünüyorsan yapabileceğim bir şey yok.
Böyle tipler mi? Neyi kastediyosun sen :D
Önce kendi yorumunu algılarak oku bakalım makara gibimi ;)

DWather

webmaster.tc
Tamam, değil makara falan. Hatta onların yaptığı ameleliğe gülüyorum var mı ? ilk değilsin, problem yok ;)

Ankaus

webmaster.tc
Tamam, değil makara falan. Hatta onların yaptığı ameleliğe gülüyorum var mı ? ilk değilsin, problem yok ;)
Milletle uğraşıcagına kendi işine bak ;)
Sen burda bi domain satınca amelilik olmuyoda millet hakkıyla konu açıp el emegi ile kazanıncamı amelilik oluyor? ;)