• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

10 adet sağlam sosyal imleme sitesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc

Webinmaster

webmaster.tc
rica ederim hocam ben teşekkürler ederim. evet google seo açısından mütiş artıları oluyor sosyal imlemelerin.

ColdSwoRD

webmaster.tc
arkadaşlar özenle seçtiğim 10 adet sosyal imleme sitesini sizlerle paylaşıyorum sitenizi eklemeniz faydanıza olacaktır.

indirmek için tık
Lütfen Konuya içeriği verdikten sonra sitenizin linkiniz veriniz aksi takdirde konu kilitlenecektir. Sadece siteye yönlendirme amaçlı yazılı paylaşım yapılmadan verilen linkler sitemizin kurallarına aykırıdır.

SeA

webmaster.tc
Lütfen Konuya içeriği verdikten sonra sitenizin linkiniz veriniz aksi takdirde konu kilitlenecektir. Sadece siteye yönlendirme amaçlı yazılı paylaşım yapılmadan verilen linkler sitemizin kurallarına aykırıdır.
Böyle bir uygulamanın getirilmesi çok iyi olmuş. 10 site için neden dosya indirmek zorunda bırakıyorsun beni?

nukeci

webmaster.tc
Sevgili @webinmaster aslında yönetimin söylemek istediği konu anlatımını buraya taşımanızdı. Yani amaç siteleri açıkca yazman değildi. O konu sadece bir üyemizin fikri. Saygı duymakla birlikte bende seninle aynı fikirdeyim.

Forumda paylaşım yaparken içeriğimizi forma taşıyalım. İlgili siteye link verelim. Böylesi her açıdan daha iyi olur.

Ama linklerinizi txt dosyası ile dağıtmanızda sakınca yok aksine fayda var.

İyi forumlar.