• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

10 Kasım İntro Sayfası

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Bu gün sitemiz de aktif ettiğimiz intro sayfasını da sizlerle paylaşıyorum, İntro sayfasını başka siteden buldum ve Sanırım piyasada da başka intro bulunmuyor. Her neyse, Konumuza geçecek olursa ;

Örnek Görüntü

Not : Ayrıca gün içinde, webmaster.tc ye dirik giriş yaparak da görebilirsiniz canlı demosunu.

Ayrıca, Rarın içinde tasarımın psd halide bulunmaktadır.

Buradan, Rarı indirip rar dan çıkartın ve index.html dosyasını metin belgesi veya notepad++ ile Açarak

Rar Şifresi : webmaster.tc

HTML:
<a href="/index.php">
index.php yazan yere, Siteye girişe basıldığında gidilecek yeri yazın ve FTP yükleyin. Tüm işlem bu kadar, İyi kullanımlar :)

Rapunzel

webmaster.tc
aslında aaaiii lik bizde niye yapmıyoruzki elimizde imkan olmasa neyse ama corel photoshop,un her versiyonu flexisingpro en basidi paint hepsi mevcut yuh bize :p

ColdSwoRD

webmaster.tc
Bu gün sitemiz de aktif ettiğimiz intro sayfasını da sizlerle paylaşıyorum, İntro sayfasını başka siteden buldum ve Sanırım piyasada da başka intro bulunmuyor. Her neyse, Konumuza geçecek olursa ;

Örnek Görüntü

Not : Ayrıca gün içinde, webmaster.tc ye dirik giriş yaparak da görebilirsiniz canlı demosunu.

Ayrıca, Rarın içinde tasarımın psd halide bulunmaktadır.

Buradan, Rarı indirip rar dan çıkartın ve index.html dosyasını metin belgesi veya notepad++ ile Açarak

Rar Şifresi : webmaster.tc

HTML:
<a href="/index.php">
index.php yazan yere, Siteye girişe basıldığında gidilecek yeri yazın ve FTP yükleyin. Tüm işlem bu kadar, İyi kullanımlar :)
i like it so much. Süper.

ctis

webmaster.tc
Bu intro girisini inforesim video scriptinini oldugu sitelere kuramayiz degil mi ?