• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

100 Forum Tanıtımı "10"tl 100 Ayrı Forumda Reklamınız Olsun

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sa arkadaşlar sizlerinde bilmiş olduğunuz gibi bir çok arkadaşımıza bir çok çalışma yaptık ve genel olarak bir çok arkadaşımız memnun olup bir çok site için çalışma yaptırmıştır. 100 forumun 50-60 forum ziyaretcilere açıktır diğer 40 forum ise ziyaretcilere açık değildir bir çok site prlidir...

MSN İSTEKLERİ GELMİYOR LÜTFEN PM ATINIZ...
LÜTFEN ÖDEME YAPMADAN İŞ TEKLİF ETMEYİNİZ....sonra 1 hafta para peşinde koşuyorum ben utanıyorum para istemekden lütfen anlayış gösterin...
SİZLERİN BENDEN İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR VAR İSE MESELA ŞU ŞU FAYDALI ÇALIŞMALARDA OLSA DEDİĞİNİZ ÇALIŞMALARDA VAR İSE BANA ULAŞABİLİRSİNİZ....

Siparişlerinizi 1 gün içerisinde size teslim ediyorum
Çalışmamız ELLE yapılmaktadır hiç bir yazlım bot vsvss kullanmıyorum
***** iç çamaşır gibi site işini kesinlikle almıyorum
Siz bu çalışmalardan ne gibi bir fayda sağlıyacaksınız : Link çalışmaları içiersinde en iyi faydasını gördüğümüz forumlara tanıtım yazısıdır ve organik hit geliridir bunun yanı sıra Backlink ve Hedef kelimelerde yükselme
Tamamen farklı İP'erde bulunan sitelerdir...
Rapor halinde yapmış olduğumuz çalışmayı Müşterimize sunuyorum...
Yapmış olduğumuz çalışmadaki forum tanıtım konularını PİNGliyorum[ isteğe göre5tl/COLOR]
"İsterseniz Tanıtım yazılarınızı ben kendim yazıyorum( yoğun olduğum zaman müşteriden istenir makale .İlk yazarım müşteriye gönderirim beğenirse işe hemen başlıyorum beğenmezse kendisin yazmış olduğu tanıtım yazısını alıp gene işe hemen başlıyorum)Makale yazımı 5Tl

100 Forum tanıtım 10tl
İletişim: siparis@postcuyum.com 0543 425 99 00 yada PM
Ödeme bilgileri: İŞBANKASI HALKBANKASI ve Misli
paypal kabul ederim 20+ itaredesi olan kişilerden
paypal kuru 1.45 tlden alıyorum sadece $ olarak...
Sitenizi tanıtım yaparken sizden istediğimiz kişisel bilgilerini sallaya bilirsiniz
Web Adresi:
Sahibi:
Hosting Sağlayan Firma:
Web Master ve ya Teknik Sorumlu:
Kullanılan sistem hakkında bilgiler:
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:
Bu şablonu kişisel olarak ben istemiyorum forumların tanıtım kuralıdır...

26 tane pr1
18 tane pr2
6 tane pr 3
6 tane pr4

1 tane pr 6

Yedek liste
p1 7
p2 4
p3 8
pr4 4

Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz yada yorumlarınızı yapabilirsiniz iyi forumlar