• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

10TL - Web Sitesi Olmayan Kalmasın - 10TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sedat

webmaster.tc
Hâla bir web siteniz yok mu ? Arkadaşlarınız internet üzerinden ciddi gelirler elde ederken siz sadece onları izlemekle mi yetiniyorsunuz ? Web site oluşturmak bütçenizi mi aşıyor ? O zaman bu konu tam sizin için !!

.Tk domain ve limitsiz linux hosting ile birlikte aşağıdaki sistemlerin kurulumu yıllık sadece 10TL !!

Dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden (CMS) biridir. Yaygın olarak kullanılmasının temelinde açık kaynak kodlu yapısı, kolay kurulumu ve kullanıcılar tarafından üretilen tema ve eklenti desteği bulunmaktadır.

Joomla, ödüllü bir içerik yönetim sistemidir. Basit bir blog sitesinden kapsamlı bir alışveriş sitesine kadar bir çok web sitesini joomla ile yapabilirsiniz.Joomla binlerce tema ve modüle sahiptir.

MyBulletinBoard (MyBB) PHP kodlama dili ile yazılmış, MySQL veritabanı ile kullanılan eklentiler ile geliştirilebilen ücretsiz bir forum sistemidir. Güvenlik ağırlıklı güncelleştirilmiş versiyonları ve gönüllü destekçilerin yaptıkları tema ve eklentilerle kullanılabilir.

Mk popüler bir yazılımdır. Birçok forum sistemiyle kolaylıkla entegre edilebilen bu yazılım oldukça rağbet gören bir içerik yönetim sistemidir.

Dünya çapında milyonların yüklediği phpBB?, hiç şüphesiz bir topluluk desteği ve oluşumu için kullanılan en popüler forum yazılımdır.

osCommerce GNU GPL Lisansı altında kullanılabilen açık kaynak kodlu bir e-ticaret çözümüdür. osCommerce yazılım için hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi Internet üzerinden satışa sunabilmenize, mağazanızın yönetimini kolayca yapabilmenize olanak sağlar.

Prestashop kurulumu ve yönetimi kolay olan,dünyanın en iyi açık kaynak kodlu yazılımlarından biridir.Yönetim paneli çok kullanışlıdır.Yüzlerce tema ve modüle sahiptir.Sizde şık ve kullanımı rahat bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız prestashop tam size göre.

Drupal, web tabanlı bir İçerik Yönetim Sistemidir. Drupal ile tek kullanıcılı kişisel sitelerden, çok kullanıcılı topluluk sitelerine kadar her türlü siteyi kolayca yapabilirsiniz. Güçlü tema özellikleri sayesinde sitenizin istediğiniz her köşesini kendi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.Dünyada oldukça popülerdir.

Simplemachines, günümüzde en popüler ücretsiz forum yazılımları arasındadır.. Kullanışlı arayüzlere sahiptir.

Php-Nuke, ile yapılmış bir siteyi internette sörf yaparken mutlaka ziyaret etmişinizdir. Portal tarzında yapıya sahip bir yazılım oldukça popülerdir.

Web: Astral Bilişim Çözümleri
Msn: destek@astralbilisim.com
Tel: +90 554 695 55 95
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge Numaramız : 2565

Konu Multidir:
R10.net
WebSultan.net
Fuub.net