• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

150 Logo – 50 Site - ÜCRETSİZ ! - Sponsor: Canavar™

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Canavar

webmaster.tc

Merhaba Arkadaşlar, bugün size özel bir süprizim var Öncelikle, Konunun Başlığından belli oluyor. 150 LOGO – 50 SİTE diyee :) Ve sizde anlamışsınızdır.Ben otururken aklıma bu fikir geldi. Logo yapmayı çok seviyorum. Bunları sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca, ben .TK Domainli CPANELLİ Site açıyorum. Sistem (WordPress + Smf + Html Tema) Yükliyip Ayrıyetten Temada yüklüyorum.

Nasıl Olucak Bu 150 Logo – 50 Site ?

SİTE

Siz bana e-mail adresinizi vereceksiniz. Tabi şifresini değil. Sonra Bana istediğiniz Domain ismini vereceksiniz (.TK) Ben Domaini açıcağım. Sonra DNS’yi host’a bağlıyıp. Cpanel’ide açıcağım. Sonra FTP ile Sistem (Sadece WordPress + Smf + Html Tema) Yüklüyeceğim. Sonra Uygun bir tema bulucaksınız bana verip bende yüklüyeceğim. Database şifresini felan bileceğim ama siz değiştirirsiniz.

HOST: Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads

Domain: Dot TK - Free Domains for All

LOGO

İlk önce istediğiniz logoyu göndereceksiniz, ve Slogan & Yazılacak yazıyı göndereceksiniz. Ben bir taslak yapıp size vereceğim. Benim fikrimi beğenmesseniz, Siz kendi fikrinizi vereceksiniz.

Logo Program: PhotoshopCS4 & PhotoshopCS6

Başvuru Formu

Logolar İçin;

Maskot:
Yazılacak Yazı:
Slogan:

Siteler İçin:

Domain:
Sistem:
Tema:

ORTAK:
Size ulaşabiliceğimiz iletişim adresi (facebook,msn):

Başvurunuzu Yollamak İçin:

Eğer Kişisel Sitemizde İseniz YORUM OLARAK.
Eğer Forumda İseniz CEVAP OLARAK.

Referanslarımızı Görmek İstiyorsanız YORUM ATINIZ..

rapoel

webmaster.tc
Bravo diyesim geldi bu kadar uğraşa hiçbir ücret yok anladığım kadarıyla. Referansları görmek isterim. Birde her wp temasını demodaki gibi kurabiliyor musunuz 1-2 wp teması kurulumunda sıkıntım varda.

Canavar

webmaster.tc
Bravo diyesim geldi bu kadar uğraşa hiçbir ücret yok anladığım kadarıyla. Referansları görmek isterim. Birde her wp temasını demodaki gibi kurabiliyor musunuz 1-2 wp teması kurulumunda sıkıntım varda.
İlk önce eyvallah, Referanslarımı bulup pm atıcam vaktim olmadı upload etmeye veya mesajlara bakmaya. her wp temasını kurabilirim, fakat demodaki derken hangi demo ?

Canavar

webmaster.tc
#Yenibirduyuru;

WebSultan & WebmasterTC 'den hizmetler sağlanıcaktır, diğer forumlarda açtığım konular kapatılmıştır..İlginiz için teşekkürler.

Esermax

webmaster.tc
Bu güzel hizmetleriniz için tşkler hocam ben byle güzel kalıcı bir logo bulamadım bir türlü :)

bysasa

webmaster.tc
Başvuru Formu

Logolar İçin;

Maskot: Sana Bağlı İsatediğini Koyabilirsin..
Yazılacak Yazı: Turbobit,letitbit,uploaded ve diğer Filehost Çeviri Merkezi
Slogan:premium Hızında Generator

duygu_sal

webmaster.tc
benim logom ile ilgili bir çalışma yapmanız mümkünmü ücretinide öderiz önemli olan bişeye benzesin. Biz geçici olarak bişey yaptık ama pekte memnun değiliz. Ayrıca site ismini de logo ya eklemek gerekirmi site bu