• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

16 Aralık 2012 Galatasaray - Fenerbahçe Maçı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc

16.12.2012 Tarihinde Türk Telekom Arena da 20:00 da yapılacak Galatasaray - Fenerbahçe maçı için nefesler tutulmuş durumda, Galatasaray - Fenerbahçe nin 373. karşılaşması olacak . Galatasaray kendi sahasında oynadığın son 4 maçın sadece 1 tanesini kazanmış durumda.

MUHTEMEL 11′LER
Maç: Galatasaray – Fenerbahçe
Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena
Tarih: 16.12.2012 Saat: 20.00
Hakem: Halis Özkahya, Ekrem Kan, Volkan Narinç – Tolga Özkalfa
Yayın: Lig TV, Lig TV HD ve Lig TV 3D (Canlı)

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih Kaya, Dany, Albert Riera, Selçuk İnan, Felipe Melo, Nordin Amrabat, Hamit Altıntop, Umut Bulut, Burak Yılmaz

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Joseph Yobo, Bekir İrtegün, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Raul Meireles, Cristian Baroni, Caner Erkin, Dirk Kuyt, Mousa Sow

Sizce bu maçın galibi kim olacaktır ve Kaç kaç olacaktır ? Benim gönlüm Fenerbahçe den yana, 2-1 yeneriz diye düşünüyorum :eek:

GüçNet

webmaster.tc
Beşiktaşlı olarak fenerbahçe yensin istiyorum. Çünkü benim nefretimdir galatasaray... :)

ErsoylarMedia

webmaster.tc
Beşiktaşlı Olarak FenerBahçenin Kazanması Lehimize Olur Bu Yüzden Fenerbahçe'nin yenmesini istiyorum fakat İyi oynayan kazansın diyelim.