• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

16 Yillik Firma AVO ile Gunluk %3 Para Kazanin

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

deliman

webmaster.tc
1996'dan Beri Garanti Gunluk %3 Kar Alin

Merhaba arkadaslar konuyu anlatmadan once cok zamandan beri sizle paylasmaya emin olmak icin bu siteyi yakindan takip ettim.Hazirliklar yaptim herkes kazansin diye site kurdum ve bu sitede sehir temsilcilikleri bolumu actim.Bu nedenden dolayida forumda pek aftif olamadim.ve bu siteden aldigimiz odeme kanitlari ile birlikte artik sizlerle paylasmaya karar verdim.Ayrica para yatirmada ve para cekmede libertyreserve ve perfectmoney kullandigindan dolayi ilk para yatiracak arkadaslara biz uygun fiyattan liberty reserve almasi iicin yardimci olacagiz.Sirf bu is icin anlastigimiz kisiler var.
NOT: Uyelerimize ozel ilk para yatirirken LIBERTY RESERVE uygun fiyattan temin edilecektir. (PM ile veya sitemiz uzerinden iletisime gecin.)
NOT: Referansimizla Uye olan Arkadaslar bize
AVO Türkiye sitemizin iletisim bolumunden veya PM ile irtibata gecsinler sehir temsilcilikleri verilecektir.
Sehirlere gore sehir temsilci
sayilarimiz:
ADANA: 10 KISI
ISTANBUL:10 KISI
ANKARA: 10 KISI
IZMIR: 10 KISI
Diger illerimiz ise 5'er KISI ILE SINIRLIDIR.
SISTEMIMIZIN ADI AVO INC

*AVO INC PARA YATIRMA ve PARA CEKME
Para Cekme
AVO ’da para cekmek icin minumum limit soz konusu degildir.Hesabinizda 0.01 dolar dahi olsa istediginiz zaman cekersiniz.
Kazanclarinizi gunluk olarak cekebileceksiniz.
Cektiginiz tutarlar maksimum 12 saat icerisinde hesabiniza gececek.(Bizim verdigimiz cekim talimatlarindan sonra genelde en gec 4 saat icerisinde paralarimiz yatti.)
Para Cekmek icin liberty reserve ve perfectmoney odeme islemcilerini kullanabilirsiniz.
Liberty Reserve veya Perfect Money hesabi acmak icin TIKLAYIN
Para Yatirma

AVO INC ‘ ye para yatirmak icin para cekmede oldugu gibi Liberty Reserve ve Perfectmoney kullanacagiz.
NOT: Uyelerimize ozel ilk para yatirirken LIBERTY RESERVE uygun fiyattan temin edilecektir.
(Konu hakkinda ILETISIM bolumunden irtibata gecin.)

Liberty Reserve veya Perfectmoney hesabi acmak icin TIKLAYIN
AVO para yatirma minumum 10$
AVO para yatirmamaksimum 10.000 $ ile sinirlidir.
Yatirdiginiz paralar aninda AVO hesabiniza gecer ve zaman kaybetmeden hemen para kazanmaya baslarsiniz.

*AVO INC GUVENILIR MI?
AVO INC 1996 yilinda kurulan ve 2003 yilinda Amerika BirlesIk Devletleri’nde Anonim Sirketi olan genis capli varlik yonetim sirketidir.AVO 15 yildan fazladir hisse senetleri, tahviller, emtia, para, enerji, hammadde ve yatirim fonlari ile icli dislidir.Amerikada gayet yasal sekilde yoluna devam etmektedir.
Guvenilir olduguna dair belgeleride mevcuttur.Bunlar:
1-Odeme Kanitlari

AVO INC odemeleri gunluk maksimum 12 saat icerisinde hesaba aktaran bir sirkettir.
Dunyanin heryerinde alinan odemelere ulasmak icin tiklayin
Bizim aldigimiz odemeleri gormek icin tiklayin

(Surekli olarak yenilerini ekliyoruz)

2-AVO INC SERTIFIKASI

Para yatirma isleminin ardindan kullanicilarina yatirdiklari paranin sertifikasini gonderiyor.Bana verdigi sertifika resimi.

3-Firma Gecmisi

AVO INC 1996 yilindan bu yana avo.net isimli domaini kullanmaktadir.Yani bu domain adi sirketin kuruldugu gunden bu yana vardir.Hemde o kadar uzun vadelidir ki 2021 yilina kadar domain kayitlarini yaptirmistir.Bunu neden buraya koydum guvenilir belgesi olarak;Firmalarin buyuklugu ve gecmisi cagimiz teknoloji cagi, dolayisiyla internetteki konum ve yer onemlidir.Bir firma kuruldugu yandan bugune kadar kendini muhafaza etmis ve daha uzun soluklu bir yasam surecegini hesapladigi icin ona gore domain adi alir.AVO INC firmasida o kadar uzun soluklu ki 1996′da aldigi domaini 2021 yilina kadar uzatmis.
AVO INC DOMAIN TARIHI RESMI (Daha detayli bilgiye Whois adresinden ulasabilirsiniz.)

4-Anlastigi Guvenlik Firmalari

Site hackerlara karsi kendi guvenligi ve bizlerin yani kullanicilarin guvenligi icin dunyanin onde gelen guvenlik firmalariyla anlasmistir.
Bu firmalari sitenin anasayfasinda da gorebilirsiniz.
Guvenlik Firmalarinin Resimleri

*Avo’dan Ne Kadar Kazanabilirim ve Nasil Kazandirir?

AVO ’dan para kazanmak icin diger sistemler gibi reklamlara tikla gunluk kazancin yatsin diye bir zorunluluk yok.Kazanc miktari kesinlikle sizin yaptiginiz yatirima gore degismektedir.
Kisacasi ne kadar cok para yatirirsaniz o kadar cok para kazanirsiniz.Kazanc oranlari o kadar basittir ki bir cocuk bile hesaplayabilir.Sadece haftaici gunleri komisyon alirsiniz.Minumum 10$ olmak uzere ne kadar para yatirirsaniz yatirin hafta icleri
%3 kazanciniz olur.

Bu islem 90 gun boyunca devam eder.90 gunun sonunda yatirdiginiz ana parayla birlikte karlarinizi alirsiniz.
Ornek olarak:
1000$ ile giris yapan bir kisi haftaicleri gunluk 30 dolar kazanir ve bu kazancini gunluk cekebilir.(Sistem icerde 1 dolariniz bile olsa gunluk kazancinizi veriyor)
90 is gunu bu kar gelecek dolayisiyla
NET KAR: 2700$ olacak + Anapara = 3700$ (90 gun sonunda net kazancimiz)

*AVO REFERANS KAZANCLARI

Referanslarinizin yatirdigi tutarlardan sirasiyla:

1.(Birinci) Referanslarinizdan %5

2.(Ikinci) Referanslarinizdan %2

3.(Ucuncu) Referanlarinizdan %1

kadar kazanclar elde edersiniz…
SITEMIZ AVO Türkiye uye olan herkese sehir temsilcilikleri verilecektir.Uye olduktan sonra sitemizin iletisim bolumunden bizimle irtibata gecin.

TeknoTost

webmaster.tc
Pek inandırıcı değil. Eyer kaliteli bir site olsa buralara reklam yapmaz gider google add ye reklam verir.