• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

2-3 yıldır özgün güncel 7 c class ip'deki 7 siteden tanıtım yazısı satışı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

toz66

webmaster.tc
Öncelikle Merhaba,

Uzun bir dönem önce tanıtım yazısı hizmeti konusunda bir konumuz olmuştu ve bu konumuz üzerinden birçok kişi ile çalıştık, %100 olumlu müşteri geri dönüşü ile çalışmış olmanın bizi mutlu ettiğini söyleyebilirim.

Önceli konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

Hizmetimizin İçeriği Nedir?

• 2-3 yıldır %100 özgün içerik ile güncellenen ve bugüne kadar hep 7 farklı c class ip üzerinde barındırılan 7 özgün güncel sitemizden tanıtım yazısı hizmeti alacaksınız.
  • 7 sitemizde de farklı, özgün makale yayınlanacak. Bu durumda projeniz için linklerinizi içeren 7 özgün makale hazırlanacak.
  • Günde 1 adet yazı yayına girecek ve proje 7 günde tamamlanacak.
  • Her yazıya 3 adet özgün yorum atılacak.
  • Her yazı 10 bookmark servisinde paylaşılarak social bookmark işlemine tabi tutulacak.
  • 8.GÜN raporlarınız, tarafınıza mail ile gönderilecek..

Yazıları kim hazırlayacak?

Yazılar tarafımızca %100 özgün içerik olarak hazırlanacaktır. Yazılar 150+ kelime olarak hazırlanacak ve yazılarınızda konu ile ilgili yazıyı temsil edecek çözünürlük kalitesi yüksek imaj kullanılarak, resim üzerinden sitenize link verilecektir.
Daha önceki başlığımız altında bizimle çalışan kişilerin görüşleri yer almaktaydı, bunlardan bazılarını burada paylaşıyorum. Diğer konumuzu inceleyebilirsiniz, işimize dair OLUMSUZ 1 ADET YORUM BULAN KİŞİYE bu hizmetimizi ücretsiz olarak sunacağım :)

Siparişi Verin, Arkanıza Yaslanın ve İşi Bize Bırakın :)

Fiyat Nedir?

2-3 yıllık, farklı c class ip ler üzerindeki 7 siteden, 7 özgün makale ile 7 gün boyunca sürecek tanıtım yazısı hizmeti net 40 TL 'dir..

gribb

webmaster.tc
pr hit alexa bilgileri nelerdir hocam? bence böyle konularda bunları eklemek zorunlu olmalı.

niko

webmaster.tc
bu iş oldukça dikkat isteyen bir iş olmalı. bu kadar detay ve bilgiler aktarıldığına göre.