• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

2 Günde 1 Dolar Kazandığım PTC Sitesi![Hem De Çok Az Uğraşarak!!][Site Scam Değil!]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Arkadaşlar siteye dün üye oldum şu anki bakiyem 0.96$ inanmıyorsanız ekran görüntüsü aşağıda,sitenin adresini vermiyorum isteyen pm atsın,refim olan arkadaşlara taktimlerimi anlatacağım neredeyse hiç uğraşmadan 2 günde 1 dolar yaptım,bot gibi hile,hurda haram kazançta yok.Site scam'de değil google'da arattım ödeme kanıtları var.
Bu 2 günlük bakiyem:

Bertinos

webmaster.tc
benim alt üyem oldugun bir sitedir buluruz seni
ya genprobuxdan bahsediyorsun yada xtreme buxdan bahsediyorsun suan 2 sitedende odeme bekliyorum 1 haftadır gelmedi
kardes o site yatırım istiyor ve para gondermiyor gelmez bekleme
Membership Worth
Standard
72 ads
$0.5850
Premium
72 ads
$0.5850
Elite
73 ads
$0.7333
Ultimate
73 ads
$0.8790
Konularımı baltalamaktan bıkmadınız mı sizi yöneticiye şikayet edicem

tugayyalinc

webmaster.tc
Boşuna Uğraşmayın Site Yatırım İstiyor..

Yatırdığınız Paranın 2 Katını Ödüyor..

Örnek : Siteye $1 Yatırırsanız $2 Ödeme Alırsınız..

Bertinos

webmaster.tc
madem okadar iyi bir site verde bizde görelim turgay ile birlikte ama malasef veremiyorsun sonucta sizi burada görecegiz ödeme yapmıyor diye minumum 4 $ cekim mis o site de ve gunluk 0,58 veriyorsa yuzde 300 yatırma hazır ol derim bence
Ödeme aldığım zaman size vereceğim siteyi,şimdi verirsem çamur atacaksınız biliyorum o yüzden şu an vermeyeceğim.