• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

2 Haftalık Tablet PC Sadece 220 TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
PROBOOK PRBT751 800MHz 4GB Nand Disk 7'' TABLET

ÜRÜN 1 YIL MEDİA MARKT SİGORTALIDIR. FATURASI MEVCUTTUR

Not: satış sebebi acil nakit ihtiyacıdır.

İşlemci Modeli ARM CORTEX A8
Ekran Tipi KAPASITIF ÇOKLU DOKUNMATİK
Ekran Boyutu (Inch) 7,0
Dogal Ekran Cozunurlugu 800X480
Sistem belleği türü DDR II
Sabit Disk 4 GB NAND DISK
3G Desteği VAR
Bluetooth YOK
WLAN/Wi-Fi VAR
Net Agırlık Aralıgı KG 0,4-0,5
İşletim Sistemi ANDROID 4.0
Satış Garanti Süresi (ay) : 24

GüçNet

webmaster.tc
250 lira civarıydı en son hocam. ben 50 tl karşılığı sigorta yaptırdım tablete ayrıca

nukeci

webmaster.tc
İkinci el ürünlerde ürünü istediğiniz fiyata satmakta özgür olmakla birlikte; etik değerler açısından ürünü güncel fiyata değerinin üstünde fiyatlarla satmamalısınız. (189,57 TL pcdepo) fiyatı tabi burada güncel piyasa fiyatından kastım güvenilir satıcılar bir ürünle birlikte yaptıkları kampanyalar harici fiyatlardan söz ediyorum. Ama ürün marka ve model numarasını mutlaka yazmalısınız.
Bu yazdıkların sadece sizin satışınız ve ürününüz için geçerli değildir.
Tüm WMTC üyelerinin diğer üyelerle güvenli ticaret yapabilmesi adına önlem amaçlı bir uyarıdır.

Hayırlı satışlar dilerim.

GüçNet

webmaster.tc
İkinci el ürünlerde ürünü istediğiniz fiyata satmakta özgür olmakla birlikte; etik değerler açısından ürünü güncel fiyata değerinin üstünde fiyatlarla satmamalısınız. (189,57 TL pcdepo) fiyatı tabi burada güncel piyasa fiyatından kastım güvenilir satıcılar bir ürünle birlikte yaptıkları kampanyalar harici fiyatlardan söz ediyorum. Ama ürün marka ve model numarasını mutlaka yazmalısınız.
Bu yazdıkların sadece sizin satışınız ve ürününüz için geçerli değildir.
Tüm WMTC üyelerinin diğer üyelerle güvenli ticaret yapabilmesi adına önlem amaçlı bir uyarıdır.

Hayırlı satışlar dilerim.
Ürün çeşitli sitelerde ucuz olabilir ancak benim aldığım fiyat belli ve faturası mevcut. ayrıca bahsettiğim gibi ürüne sigorta yaptırdım ve ona da ayrı bir ücret ödedim. sigortaya ödediğim ücreti üzerine eklemek zorundayım. teşekkürler.

gkbrk

webmaster.tc
GüçNet'ten daha önce birşey satın almadım ama güvenilir biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Almak isteyen çekinmesin.