• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

2. onay yardım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sedini

webmaster.tc
Selam Arkadaşlar benim elimde youtubeden aldığım adsense hesabım var pini felan girili ve ödemede aldım ama barındırılan hesap benim kendi ver sitem yok, elinde iyi sitesi olup yardım etmek isteyen arkadaşlar varsa bana yardımcı olurmu acaba, ben adsense kodlarını vericem sitesine koyacak ve 2. onay yani web sitelerindede hesap aktif olacak yardımcı olmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hitseo

webmaster.tc
site açmıycaksan adsenseyi neyapıcaksın hocam :) ayrıca barındırılan hesapsa normal sitelere olmuyor diye biliyorum

Sedini

webmaster.tc
site açmıycaksan adsenseyi neyapıcaksın hocam :) ayrıca barındırılan hesapsa normal sitelere olmuyor diye biliyorum
barındırılan hesaplar şöyle oluyor kardeş, barındırılan adsense hesabından reklam kodlarını alıyorsun bir tane biraz hiti olan politikalara uyumlu olan bir web sitesine koyuyorsun kodları ver adsense panelden o sitenin url sini giriyorsun kodları koyduğun sitenin en gec 1 gün veya 2 gün içinde cevap geliyo onaylandı veya onaylanmadı diye. eğer onaylanmassa tekrara başvur sorun olmuyo ama onaylanırsa hesapta yazan (Barındırılan hesap) yazısıda kalkıyor ve bütün web sitelerinde adsenseyi kullanıyorsun ben şuan yoğunum siteyle uğraşamam ilerde açıcam tabi web sitesi ama elimde hazır hesap olsun