• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

20 Oyun 1 Lira..!! Bizimle Çalışmak İster Misiniz.?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdem98

webmaster.tc
20 tane flash oyun bilgilerini not defterinde bize verin 1 Tl Paypal alın.!
Verilecek bilgiler..

Oyun başlığı:
Oyun swf:
Oyun resim(jpg):
Oyun açıklaması:

Oyun açıklamasını siz yazacaksını kopyala yapıştır kabul edilmez ve en az 3 cümle olmalıdır eğer açıklamalarınız beğenilirse ileride ücret yükselir..

Bizimle Çalışmak isteyen bana msn adresini pm atsın konuşalım..

2 Kişi alınacaktır 1 i yedek olarak kalacaktır ilk arkadaşın işi beğenilmez ise 2. arkadaş görevi üstlenecek.. Ödemeler haftalık olarak paypal adresinize yapılacak..Günde maksimum 20 oyun verebilirsiniz.

Auswitch

webmaster.tc
20 tane flash oyun bilgilerini not defterinde bize verin 1 Tl Paypal alın.!
Verilecek bilgiler..

Oyun başlığı:
Oyun swf:
Oyun resim(jpg):
Oyun açıklaması:

Oyun açıklamasını siz yazacaksını kopyala yapıştır kabul edilmez ve en az 3 cümle olmalıdır eğer açıklamalarınız beğenilirse ileride ücret yükselir..

Bizimle Çalışmak isteyen bana msn adresini pm atsın konuşalım..

2 Kişi alınacaktır 1 i yedek olarak kalacaktır ilk arkadaşın işi beğenilmez ise 2. arkadaş görevi üstlenecek.. Ödemeler haftalık olarak paypal adresinize yapılacak..Günde maksimum 20 oyun verebilirsiniz.
Sanırım işçi değilde kendinize ''köle'' arıyorsunuz affola ama.

erdem98

webmaster.tc
:) 1 oyun eklemek 2 dakika eder size ben 40 dakikada 1.20 tl kazandırıyorum ;)

XFQ

webmaster.tc
Kusura bakmayın ama sizin işçi almanıza müsade etmiyorum. Eğerki fiyatı yükseltirseniz bu her oyun başı 0,5 veya 0,7 tl olcaksa eleman arayın. Piyasayı öldürmenin anlamı yok.

erdem98

webmaster.tc
Kusura bakmayın ama sizin işçi almanıza müsade etmiyorum. Eğerki fiyatı yükseltirseniz bu her oyun başı 0,5 veya 0,7 tl olcaksa eleman arayın. Piyasayı öldürmenin anlamı yok.
ben buldum adam 1.20 liraya işini aksatmadan yapıyor konuyu kilitleyebilrsiniz. :)

gkbrk

webmaster.tc
Çok komik bir fiyat vermişsiniz. Kimi buldunuzsa bırakmayın bir daha bulamazsınız.

gkbrk

webmaster.tc
Siz de saatine 3.60 TL'ye adam tutarak ;) Neyse çok uzadı siz zaten adam bulmuşsunuz :)

Oğuz

webmaster.tc
İsteriz ki forumda ticaret her zaman yapılsın ancak bu şekilde bir ticaret konusuna malesef izin veremem.

Tartışmalar olmaması adına konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...