• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

2012 ösym sonuclar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bykolcuoglu

webmaster.tc
Evet arkadaşlar kim nereye gitti.. :) Benim sonucum söyle :

Sonuç kaydınız yoktur. Seçtiğiniz sonuca ait sınav başvurunuz veya tercihinizin olduğundan emin olunuz.

:D

Doğan

webmaster.tc
Arkadaşlar, abiler.. 2 yıllık üni okumak için çok çalışmak gerekiyor mu ? Bilgisayar programcılığı, mühendisi gibi alanlar. veya adalet. :)

NaMLu

webmaster.tc
Arkadaşlar, abiler.. 2 yıllık üni okumak için çok çalışmak gerekiyor mu ? Bilgisayar programcılığı, mühendisi gibi alanlar. veya adalet. :)
Kazanmak içinse 2 yıllıklar rahat alırsın. 4 yıllık erzurum bilgisayar çok düşük diye biliyorum. Eğer ünide okumayı kastediyorsan nere gittiğine de bağlı.

inforesim

webmaster.tc
Ayak üstü bile kazanırsın 2 yıllık, Çünkü ygs 330 taban puanda marmara ünüversitesi alıyordu :) Bide sadece ygs puanına bakıyor.

Smtgur

webmaster.tc
Arkadaşlar bendede sonuç kaydınız bulunmamaktadır diyo neden bi bilgisi olan varmı ösym bürosuna gittim kayıt yapmamışsın diyolar ankarayı arıyorum sürekli meşgul bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..