• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

290 Domain Ne Alırsan 20 TL Yok Böyle Bir Konu Konuya İlk Yazan Domainleri Kapar..!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mhrzn

webmaster.tc
Önemli Notlar:
-------------------------

ALMAK İSTEDİĞİNİZ DOMAİNİ LÜTFEN PM İLE YAZMAYIN MESAJ KUTUM DOLU..!
KONUYA ALMAK İSTEDİĞİNİZ DOMAİNİN NUMARASIYLA YAZARAK İLGİLİ DOMAİNLERİ HEMEN ALMAK İSTEDİĞİNİZİ BELİRTİNİZ..!
AYNI DOMAİNİ 2 KİŞİ ALMAK İSTERSE DOMAİN KONUYA ÖNCE MESAJ YAZAN ARKADAŞINDIR..!
BU BİR HIZLI SATIŞTIR O AN İÇİN ÖDEME YAP(a)MAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖDEMEYE MÜSAİT OLDUKLARINDA YAZSINLAR..!

Kayıtlı Firmalar: Network Solutions / IHS / Godaddy (Sadece Firma İçi Transfer Yapılır. Bu Firmalardan Hesap Açamayacak Arkadaşlar Lütfen Konuya Yazmasınlar)
Kayıt-Bitiş Tarihleri: Domainlerin %99'u Yeni Kayıt Olup 2014 Yılına Kadar Süreleri Vardır...

KONU DÜZENLENME AŞAMASINDADIR...
HARİKA DOMAİNLER GELİYOR BEKLEYİN...

SABİT FİYAT: 20 :tl (ÇOKLU ALIMLARDA İNDİRİM YOKTUR..!)

Ödeme Yolları: TEB / Misli / Paypal (22 :tl)

Forum Dışı İçin İletişim
E-Posta: mhrzn1907[@]gmail.com
Cep: 0555 558 83 17

SATIŞ MULTİDİR HANGİ FORUMDA İLGİLİ DOMAİN İÇİN ÖNCE MESAJ YAZILMIŞSA DOMAİN O KİŞİNİNDİR
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
R10 - Fuub - Webmaster - DomainForumlari

KARA LİSTE (Bu Arkadaşlarla Ticaretçilik Oynamıyorum)
Kod:
xKral
kamumedya
DetayPanel
ERFEBilisim
gencxtasarim

Önemli Notlar:
-------------------------

ALMAK İSTEDİĞİNİZ DOMAİNİ LÜTFEN PM İLE YAZMAYIN MESAJ KUTUM DOLU..!
KONUYA ALMAK İSTEDİĞİNİZ DOMAİNİN NUMARASIYLA YAZARAK İLGİLİ DOMAİNLERİ HEMEN ALMAK İSTEDİĞİNİZİ BELİRTİNİZ..!
AYNI DOMAİNİ 2 KİŞİ ALMAK İSTERSE DOMAİN KONUYA ÖNCE MESAJ YAZAN ARKADAŞINDIR..!
BU BİR HIZLI SATIŞTIR O AN İÇİN ÖDEME YAP(a)MAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖDEMEYE MÜSAİT OLDUKLARINDA YAZSINLAR..!