• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

349 k'lık sayfa sadece 150 tl

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

RoYaL

webmaster.tc
Merhaba sayfayı max 1 gün içinde teslim hakkı vardır lütfen vermedi vermedi diğerek forumu kirletmeyiniz

Tevfik

webmaster.tc
Elemana ben pm attım dedim; Bazı sayfalarda görüyorum banlı falan oluyor dolandırıcılık durumu olsunda istemiyorum İçerik Editörlüğü istedim tamam dedi kendisi fakat, dedikten sonra başka mesaj gelmedi.

Dostum umarım dönüş yapar.

Tevfik

webmaster.tc
arayom cvp vermiyor kardeş yarında cvo vermese şikayet edeicem
Kime şikayet edeceksin? Bence git savcılığa ver, 100 Liranın peşinde ol demiyorum, ama adam seni dolandırdıysa yerinde olsam 2.000 TL de olsa Avukat tutar mahkemeye veririm. Bu tür konularda çok hassasımdır ben :) Ama dolandırdıysa diyorum bak dolandırdı demiyorum, sonuca bakacağız.

sessiz01

webmaster.tc
Kime şikayet edeceksin? Bence git savcılığa ver, 100 Liranın peşinde ol demiyorum, ama adam seni dolandırdıysa yerinde olsam 2.000 TL de olsa Avukat tutar mahkemeye veririm. Bu tür konularda çok hassasımdır ben :) Ama dolandırdıysa diyorum bak dolandırdı demiyorum, sonuca bakacağız.
kardeş ben ne diyim allahın adını verdi o kadar yemin etti sayfayı vermese allaha havale ediyorum o para ile ben batmam adamda zengin olmaz :D hakkımı helal etmem biraz günahlarımız gider :D

Tevfik

webmaster.tc
kardeş ben ne diyim allahın adını verdi o kadar yemin etti sayfayı vermese allaha havale ediyorum o para ile ben batmam adamda zengin olmaz :D hakkımı helal etmem biraz günahlarımız gider :D
Arkadaş olur mu öyle şey nasıl bir düşüncedir bu? Böyle söylersen bu internette herkes dolandırıcı olur hakkını savunacaksın, kimseye hakkını yedirme 100 lira küçük bir para değil. Büyükte bir para değil ama onun için düşünsene belki 2 gün boyunca çalışıyorsun? Yine haram edersin paranı, ama sen bence Adli yollardan aramaya bak hakkını!