• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

40 tane pr4 siteden link satılacaktır... Bu fırsatı kaçırmayın...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bashque

webmaster.tc
40 adet Pr4 sitelerimden 3 aylık ilk defa link çıkışı verilecektir.

Her siteden maksimum 6 Adet Link çıkışı yapılacaktır. Acele Edin !!!

Domainlerin bir çoğu 2008 - 2009 kayıtlıdır.

İndex sayıları yüksektir ve hızlı indexlenir. Özel yazılım sistemimdir.

Hepsi farklı IP ve özel sunucumdadır.

Profesyonel seo yapılmıştır. Bu sistemden kontrol edebilirsiniz --> Online Seo Paneli - Dünyada Bir İlk -Tüm Seo Programları Bir Arada - Google Fan Webmaster Forum

Özellikle turizm, otel, tur ve çeşitli diğer konulardadır.

Sürekli günceldir ve özgün makaleler eklenmektedir.

Not : Makale satışı yapmamaktayız.

Ve Ücretlendirmeler ...

1 adet 3 aylık link 35 TL

3 Adet 3 Aylık Link 90 TL

10 Adet 3 Aylık Link 280 TL

1 aylık yada 2 aylık link satışımız mevcut değildir.

Tabi ki linkler dofollow olarak eklenecektir.

Site listeleri için p.m atabilirsiniz.

Her siteden maksimum 6 link çıkışı yapılacağını unutmayanız...

Ödemeler

Garanti Bankası & Misli

Hafta içi her gün Saat 19.00 a kadar bana ulaşabilirsiniz.

Sistem kodlaması bitmiştir, 40 siteye birden anında sitenizi ekliyoruz ve yukarı çekiyoruz.

Link Satışında devrim, Otomatik mail sistemi...

Bu sistem ile son 1 hafta kala mail alıyorsunuz ve bilgilendiriliyorsunuz. Uzatmak isterseniz hemen sistemden uzatacağını süreyi ekliyoruz.

Uzatmak istemezseniz, sistem otomatik olarak sizi devre dışı bırakıyor.

Ekstra:

Bir arkadaşımız bu şekilde bir p.m atmıştır. Sadece ona değil sizlere açıklamak için buraya ekliyorum. Konuyu düzeltiyorum yeni bakan arkadaşlarda okumuş olurlar...

Merhaba,

Sitede daha önce hiçbir ticaret geçmişiniz ve feedback iniz olmaması sebebiyle size bu soruları soruyorum;

1) Siteler kime ait?
Sitelerin tamamı şirketimin siteleridir, eskiden alınmış ancak her hangi bir şey yapılmadığından öyle duruyordu ben işe girdiğim gibi hepsine çalışma yaptım 4 5 aydır. Ayrıca sitelerin kayıtları Ahm** İ**** Tü**** adına kayıtlıdır ve ücretini de zaten oraya yollayacaksınız.... (Ben bir arayıcım öle görün Ahmet Beyin çalışanıyım)

2) Linkler legal ve görünür olarak mı ekleniyor?
Linkler hiç bir şekilde style="display:none" arasına almıyorum, (Kısacası : Legal) direk sitede basıyor , dofollow olarak ekleniyor ancak alt tarafta aranma talep kısmının altında kalıyor, direk ekranda gözükmüyor ama google tarafından her hangi bir sıkıntı çıkartmıyor, sitelerim haber sitesi gibi bir site olsaydı ekrana basardı ama fiyatıda böyle olmazdı..

3) Site başına maksimum kaç link alacaksınız?
Bunu ilk mesajımda belirttim ancak yine belirtiyim, 6 adet dışarıya satış yapılacaktır, 1 adet de kendi sitelerimiz arasında sarvon.kom tarzı bir link wheel yapısı vardır, hepsi biribiri yukarı çıkartır aynı zamanda sizde yukarıya gelirsiniz...

4) Kanuna ve ahlaka aykırı link alacakmısınız?
HAYIR

5) Linklerin anlaşılan süre boyunca kaldırılmayacağını nasıl garanti ediyorsunuz?
Yazılımcıyım, bir çok kişiyle iş yaptım, bu piyasada tutulmak istiyorsanız güvenilir olmak zorundasınız. Bir kere laf çıktımı ekmek kapınızı kapatırsınız. 300 400 tl için ben böyle bir şeyi yapmam. Adıma leke getirmem, zaten msn den ekleyen arkadaşlarla sohbetlerimizde bu kanıtlanmıştır. Sistemlerin tamamı benim tarafımdan kodlandı patron daha rahat kullansın diye, her şey otomatik çalışır,yani linkiniz sistemden tam 3 ay sonra direk silinir. Silinmeden 1 hafta önce otomatik olarak bana vereceğiniz mail adresine mail atılır, dilerseniz uzatırsınız dilerseniz hiç bir şey yapmazsınız sistem direk siler. Düzenleme paneline bakarsanız hatta sadece uzatma var kıslatma diye bir şey söz konusu bile değil...

Ayrıca kalıcı olacağını bu kadar kodlama yapmamdan anlayabilirsiniz.

6) Kişisel iletişim bilgilerinizi veriyormusunuz?
Tabiki veririm neden olmasın : Bir p.m Atman yeterli hatta. (Telefon ve diğer bilgiler için)- Direk Ahmet Bey e de ulaştırabilirim sizi fark etmez bana.

msn adresim : bashque æ hotmail.com Ekleyebilirsiniz.

7) Gerekli olduğu takdirde (linklerin hacked olması veya vaktinden önce kaldırılması v.b durumlarda) paramızı nasıl garanti altına alabiliriz?
Linklerin hacked olması gibi bir durum söz konusu değildir, Vaktinden önce zaten kaldırılmaz. Her hangi bir sıkıntıda bir telefon kadar uzaktayız ayrıca bu siteler şirketime bir getiri sağlamıyor şu anda , ileride getiri sağlarsa ancak kaldırılır ama buda sizin süreniz bitmeden kaldırılmaz, Domainlerin üzerinde şu anda projeler yok. 7 8 ay da olmayacak..

8) PayPal ile ödeme alıyormusunuz?
Pay pal hesabı açarız, kredi kartı onaylamak felan gerekiyor açmadık ama diğer yollar olmazsa neden olmasın, açarız bir hesap

Hiç itraderim yok biliyorum çünkü her hangi bir satış yada alış yapmadım.

Arkadaşlar bu tarz soruları olanlarlar burdan yazsınlar herkes görsün :)

Ayrıca msn e ekleyipde !!! Şu fiyata bu fiyata olurmu demeyin, kismeye ayrıcalık yapmıyorum....