• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

5 adet Gmail hesabı 1 TL den alınıyor

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Aqunes90

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı işler,
İlk önce benim bu hesapları almamdaki amaç youtube da video paylaşmamdır.
Neden kendiniz açmıyorsunuz diye sorduğunuzda bu hesaplar telefon ile onay istediği için kendim açamıyorum ailemdeki tüm telefonları kullandım çünkü.
Bu hesaplar kesinlikle sıfır yani hiç kullanılmamış olmalıdır.Aksi takdirde alınmaz.
İsimler kesinlikle yabancı isimler olmalıdır.Aksi takdirde alınmaz.
Herkes istediği kadar gmail hesabı satabilir.1 kişiden bu kadar alınır diye bir sınırım yok yalnızca 50 TL bütçem var 50 TL bittiği anda alımlarda duracaktır.
1 Telefon numarasına yalnızca 5 adet hesap açabilirsiniz.
Telefon onaylı olmayan hesaplar alınmayacaktır.
Fake telefon ile onaylanmış hesaplarda alınmayacaktır.
Telefon ile onaylama kısmı ise gözünüzü korkutmasın google bunu sadece onay mesajı göndermek için kullanıyor.Sonradan kesinlikle hiç bir bilgilendirme mesajı vs. gelmez.
Ödeme paypal ile yapılacaktır.
Herkes 5 ve 5 in katları şeklinde verebilir gmail hesaplarını.
Hesaplarını açan arkadaşlar djoguz199306@hotmail.com ekleyip oradan bana hesap adreslerini ve şifrelerini belirtecekler.Hesapların şifreleri değiştikten sonra ödemeniz dilediğiniz paypal hesabına yapılacaktır.Ödeme ile ilgili herhangi bir sorun olmaz diğer sitelerde referansım var msn eklerseniz görüşebiliriz..
Detaylı kayıt formu dolduruş şeklini resimlerle anlatmaya çalıştım:
Arkadaşlar lütfen msn ile ulaşmaya çalışın.

Herkese kolay gelsin önümüzdeki 5 saat online'ım.

Aqunes90

webmaster.tc
Malesef hocam kendime belirlediğim bir bütçe var bu bütçeyi aşmamam gerekiyor.Katılımda herhangi bir sınır yok.Annenin babanın abinin kardeşinin dedenin telefonu birer katılılım işte :) Şu ana kadar 10 tl ödeme yapıldı.50 adet hesap alınmış durumda.Msn ekle istersen konuşalım