• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

5 günde 3$ veren PTC Sitesi --> Resimli Aciklama + Excel Dosyasi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CennetKapisi

webmaster.tc
Selam,

Sitenin ismi NeoBux 5 gün sonra 3 Dolar kazandim baya veriyor paypal hesabima yatirdim hemen saniyesi hesabima yatti

buda paypal:

Bagimsiz gibi birsey yapiyor bu site diger siteleride üye olmustum ama bu baska sanki

Link: NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Ref Link: Tikla!

Ref linkinden üye olursaniz daha cok sevinirim yabanciya gidiyor refsiz olursa... Ayrica Refden üye olanlar Excel Dosyasinida gönderecegim (ref kiraliya biliyorsun oraya gidiyor)

Bu sitede kisa zamanda daha fazla kazanmak icin bir kac püf nokta ögrendim bunuda özel söylüyorum... email'den ulasa bilirsiniz: cwcennet@hotmail.com

//Edit

Destek gören aradaslar bu konunun altinda fikirlerini söylerse sevinirim ayrica söyle birsey düsündüm.

Ilerde Ref kiraladiginizda veya Ref linkinizden üye kazanirsaniz günlük kazanciginizi hesaplamak icin kendim kullandigim excel dosyamida sizlere sunuyorum.

Yapmaniz tek sey Ref sayiniz ve tiklama oranlarini yazmak bunu sitede zaten görüyorsunuz.

Örnek Resim:

Su an ikinci haftam ve $4,41 o sitedeki hesabimda var yani toplam 7,5$ kazanmis oldum dileyen olursa teamviewerden bilgisayarima baglanip kendiniz göre bilirsiniz hersey listeleniyor sitede zaten

Saygilar

CennetKapisi

webmaster.tc
ikinci ödememi dün aldim

nasil oldugunu ögrenmek istiyorsaniz reflinkinden üye olun ve email adresimden iletisime gecin