• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

5 Liraya Com .Net .Org .Biz .Info Domain Kayıt Ediyorum Yanlış Duymadınız Sadece 5 TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mhrzn

webmaster.tc
Arkadaşlar boşta bir köşede not ettiğiniz sonra alırım dediğiniz domainleri sadece 5 liraya kayıt ediyorum. Kaçırmayın bu fırsatı...

Fiyat Sabit: 5 :tl
(İster 1 tane ister 100 tane alın fiyat aynı)

Firma: Network Solutions
(Kayıt tarihinden 2 ay sonra domainleri istediğiniz firmaya transfer edebilirsiniz)

Üyelik ve Firma İçi Transfer Ücretsiz

Önce ödeme alınır. Ödeme hesaplarda görülür.
Sonra domainler kayıt edilir ve transfer işlemlerine başlanılır.
Transfer işlemleri yaklaşık 2-3 saatte tamamlanmaktadır...

Ödeme: Misli (Adet: 5 :tl) / Paypal (Adet: 6 :tl)

Ödeme Seçeneklerine SanalPazar.Com da eklenmiştir.
Tanesi 6 :tl olmak koşulu ile aşağıdaki linkten 5 adet domain için ilana 1 kez ödeme yapmanız yeterli.
Ödeme yaptıktan sonra hem buradan hem de sanalpazar üzerinden pm atınız...

Com Net Org Biz Info Uzantl 5 Adet Domain Kayd 30 TL 30 TL Sanalpazar.com'da

Forum Dışından İletişim
E-Posta: mhrzn1907[@]gmail.com
Cep: 0555 558 83 17​

Domain Transferi İçin (Lütfen Alışverişe Başlamadan Önce Vakit Harcamamak Adına Üye Olunuz)

Network Solutions firmasında hesabınız yoksa önce kayıt olunuz...

Diğer firmalardan farklı olarak Network Solutions firmasında transferi alıcı kişi başlatıyor.
Network Solutions'ta hesaplar arası domain transferi için izleyeceğiniz yollar şu şekilde:

1-) Domainin transfer edileceği Network Solutions hesabına giriş yapın.
2-) Buraya tıklayarak domain transfer sayfasına gidin. (Her Domain İçin Ayrı Ayrı İşlem Yapın)
3-) İlgili yere transfer edeceğiniz domaini uzantısı ile birlikte girin ve Get Started butonuna basın.
4-) Yeni bir hesap açıp o hesaba transfer yapacaksanız "A new Network Solutions account" seçeneğini, mevcut bir Network Solutions hesabına transfer edecekseniz "Someone else" seçeneğini seçin ve Continue butonuna basarak ilerleyin, işlemi onaylayın.
5-) Talebinizin ardından domain sahibine transfer işlemine dair onay e-postası 48 saat içerisinde iletilir. Onay linkine tıklanıp transfere onay verildikten sonra domain yeni hesaba aktarılır.

Son olarak transfer işlemlerini bitirirken dikkat etmeniz gereken bir şey var. Transfer esnasında 5 yıl süre uzatmanızı istiyor ve 184.95 $ gibi bir fiyat yazıyor.
Sağ taraftaki çarpı işaretine tıklayarak sepetten bunu silin ve Total: $0.00 yazısını gördükten sonra Secure Checkout seçeneğine tıklayın.

İşlemler tamamlandığında son sayfada Order Number yazısını gördüğünüz zaman o domain için işlemi halletmiş oluyorsunuz...

Diğer firmalara göre transfer onay e-postasının ulaşması daha fazla zaman aldığından Network Solutions içi domain transferi biraz daha uzun sürüyor.

secalweb

webmaster.tc
5 tl gayet uygunda hocamda diğer firmalara transfer ücreti nekadar domainin?

5 tane alabilirim senden bu ara biraz düşünmem lazım ama :)

mhrzn

webmaster.tc

mhrzn

webmaster.tc
Tr uzantı yok hocam. Com Net Org Biz Info uzantılar için geçerli...

meneleos

webmaster.tc
Fiyat güzel ama 5 adet domain işime yaramaz :) 1 Taneyle olsaydı güzel olurdu, neyse hayırlı satışlar.

Hocam ben 5 adet istemiyorum tek almak istiyorum size mesela 30 tl yollasak tek domain alsak geriye kalan 4 domain hakkını ilerde kullanabiliyormuyuz?

MaSTeK

webmaster.tc
Nasıl oluyor tam olarak? Bu işi anlatmanız mümkün mü? Ve bu fiyat ne zamana kadar böyle?

mhrzn

webmaster.tc
Fiyat güzel ama 5 adet domain işime yaramaz :) 1 Taneyle olsaydı güzel olurdu, neyse hayırlı satışlar.
Hocam ben 5 adet istemiyorum tek almak istiyorum size mesela 30 tl yollasak tek domain alsak geriye kalan 4 domain hakkını ilerde kullanabiliyormuyuz?
Nasıl oluyor tam olarak? Bu işi anlatmanız mümkün mü? Ve bu fiyat ne zamana kadar böyle?
Kampanyamızda tek domain kaydına da başlanmıştır arkadaşlar. Minimum 5 adet sınırlamasını da kaldırdım. Kayıt ettirmek istediğiniz domain varsa kaçırmayın...