• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

5 TL'den Başlayan Reseller Hosting Paketleri % 50 İndirim Yılbaşına Özel

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

FiberDC

webmaster.tc
Firmamız 2012 Yılları Başında Kurulmuştur.
İntel® Core i7 7720 ve Üst Seri Türkiye Lokasyon Sunucularda Donatılmış Alt Yapıya Sahipdır.
Bizim İçin Öncelik Sunucu Güvenligi Ve 7/24 Destek Sağlamaktır.
Erişim Sorunları Yaşamadan Kesintisiz Hizmet Sağlayabilecek Güclü Alt Yapı Donanımına Sahibiz.
Radore , Hetzner Online AG , İstanbul Sadece Hosting Barındırmalı Performanslı Sunucularda Vps ,Vds Ve Dedicated Keyfi.

Donanımlar Arasında Firewall , Litespeed , Memcached , CloudLinux Gibi Donanımsal Araclar Kullanılmaktadır.
Canlı Anlık Hat Durumu Paneli İle Anlık Dunyanın Başlıca Bircok Ülkesinde Sunucunuzu veya Sitenizin Baglantı Durumunu Kontrol Edebilirsiniz.

TÜM BAYİ PAKETLERİNDE %50 İNDİRİM İCİN PROMOSYON KODU : FiberReseller

BAZI MÜŞTERİ YORUMLAR​

Atacan;' Alıntı:
Çok yardımcı oldular teşekkür ederim. 7/24 Destek aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım işlerinde cok iyiler :)
Güngör Koç;' Alıntı:
merhabalar ben fiberdc ailesine katılalı yaklaşık 10 gün oldu ve bu kısa süre içerisinde gördüm ki gerçekten kurumsal bi firmadayım 14 yıldır sanalda sorunlarımla bu kadar çabuk ilgilenildiğine hiç tanık olmadım çok teşekkürler fiberdc.
Orhan Özkerçin;' Alıntı:
Firamaya Daha yeni geçiş yapmakla beraber deneme fırsatım olmadı ama ön görüş olarak güzel bır fırma dıyebılırım
Kubilay Demir;' Alıntı:
Sponsorluk hizmeti aldım , sorunsuz , güleryüzlü müşteri temsilcileri var (Alperen Bey) Hayırlı işler.
muhammed emin köse;' Alıntı:
Sponsor hostng alınmıştır sorunsuz teslim alınmıştır.
Çağdaş;' Alıntı:
Çok yeni çok iddali sözünün eri ve güvenilir bir şirket bu yolda giderlerse çok iyi yerlere geleceklerini inanıyorum.
Mehmet;' Alıntı:
Çok İddialı bir şirket çok başarılı buluyorum . çok kaliteli bir hizmetleri var . ayrıca 7/24 desteklerini çok beğeniyorum. umarım daha iyi yerlere gelirsiniz başarılar.
Kubilay Demir;' Alıntı:
Çok yeni çok iddali sözünün eri ve güvenilir bir şirket bu yolda giderlerse çok iyi yerlere geleceklerini inanıyorum. – Çağdaş beyin dediği gibi süper bir fırma gerekse hız gerekse güven gerekse güleryüz anlayış..
Murat;' Alıntı:
Yeni Geciş yapdım gercekten planlı ve düzenli bir calışma şeklı var gecenın 3 ünde 5 dakkada destek talebine cevap verdiler :D ayrıca inanılmaz hızlı bir alt yapıya sahipler.
Murat soykan;' Alıntı:
arkadaşlardan 2-3 tane vps’im var ve her vps de hızlı kaliteli ve IP lerin hiç biride kara listede değil.. ayrıca arkadaşlardan çok memnunum ilgi alakaları güzel bi sorun olduğunda müdahele ediyorlar cep telefonları her zaman açık
hakan biroglu;' Alıntı:
merhabalar biz sunucu edinmek istiyoruz düzenli ve uzun vadeli olarak kalıcı olarak yanlız fiyat konusunda bize yardımcı olurmusunuz yani az sponsorumuz %30 kadar örneğin 2 aylık 60 tl ödeme imkanımız mevcut ilgilenirseniz mail yoluyla ulaşa bılırsenız sevınırız..
leyla turkmen;' Alıntı:
Anında yanıt veren destek servisiniz için teşekkür ederiz,pek çok yerden resel ve sunucu hizmeti almıstık, şu ana kadar en fazla sizden memnun kaldık. Teşekür ederiz …<3
salıh ofluoglu;' Alıntı:
fiberdc.com dan hizmet almadan önce forumlarda çok araştırdım herkes birşeyler atıp tutuyordu buradaki yetkililerde bazılarına cevap yazmışlardı. Dün itibari ile kendilerinden hizmet almaya başladım sistem olarak gayet memnunun hız ve hizmet, ticket cevaplama olarak başarılı. bende seslisohbet panelcısıyım firmasıyım sunucumu buraya taşıdım ve fiberdc.com ile hiçbir tanışıklığım yok bu yazıları okurken insanlar genelde kendileri yazmışdır gibi dusunuyor ama deneyip gördüm ki hizmetleri gerçekten hızlı iyi çalışmalar…
Müstekim Cepni;' Alıntı:
Tek Kelime İle Harika Bir Firma Güler Yüzlü Ve Ciddi.

İletişim Bilgileri :

Web : FiberDC,Web Hosting , Domain Tescili ,Linux Hosting,Linux Vps - Ana sayfa
Web Blog : FiberDCBlog,Web Hosting , Domain Tescili , Linux Hosting ,Linux Hosting,Linux Vps
Mail : admin@fiberdc.com
Msn 1 : alperen@fiberdc.com ( Alperen )
Msn 2 : fiberdc@fiberdc.com ( Serkan )
Telefon : 0 539 776 06 12 ( Turcell )
TİB ONAYLI YS NO : 2824