• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

$500 Dolarlık Facebook Reklamı SADECE 130 TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Walkie

webmaster.tc

Selamlar, satışlarınızı yükseltmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz.

Hedef kitlelerinizi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, eğitim durumları, medeni durumları ve politik görüşlerine göre istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Belirlediğiniz profillerdeki kullanıcıların reklamlarınızı görebilmesini ya da görememesini sağlayabilirsiniz.

# Sponsor Reklam Nedir?
Sponsor reklam, facebook anasayfa'da veya herhangi bir resim görüntülerken sağ tarafta yer alan ürün reklamlarıdır.

# Reklam Yönetimini Siz mi Yapıyorsunuz?
Evet. Hesap yönetimleriniz tamamen bize ait. Reklam bitimi sonunda, yani hesap 500 doları bitirdikten sonra size resim ile istatistiki bilgileri veriyoruz.

# Ne Tür Reklamlar Açıyoruz?
İllegal, +18, kullanıcıyı kandıran ve özel bilgilerine erişim sağlayan reklamlar hariç tüm reklamlarınızı açıyoruz. Ürün, vb. şeyler de buna dahildir.

# Günde Kaç Reklam Hesabı Alabilirim?
Şimdilik , günlük maximum 3 reklam hesabı alabilirsiniz.

# Facebook Reklamı ile Profil Sahiplerine Detaylı Hedefleme Yapabilirsiniz
* Ülke veya Şehir
* Eğitim Düzeyi
* Çalıştığı İşyeri
* İlişki Durumu
* İlgilendiği Cinsiyet
* Bildiği Diller

Web site adresiniz, 25 karakterli başlık, 135 karakterli bir açıklama ve reklamınız için 1 tane resim ile hemen bize başvurabilirsiniz.

$500 Dolarlık bir hesap sadece ama sadece 130TL.

Bize Ulaşabileceğiniz MSN Adresi : uyecekimi@likeajans.com

[NOT: BAZEN MSN EKLEME İSTEKLERİ BANA İLETİLMİYOR, EKLEDİKTEN SONRA PM ATARSANIZ MSN ADRESİNİZİ EKLEYEBİLİRİM.]

niko

webmaster.tc
hiç te kötü bir fikir değil aslında. neredeyse bin tl'lik satışa 130tl face reklamı harika. durun bende ekliyeyim sizi de görüşelim bu işi daha detaylı :)

Auswitch

webmaster.tc
Facebook reklam promosyon kodları zaten mailinize bedavaya geliyor. :) Arkadaşta gelen promosyon kodları ile 130 TL'ye reklam satıyor. :)

inforesim

webmaster.tc
Maalesef bu olay reklam koduyla yapılmıyor arkadaşlar, Facebook a vcc ile 700 TL lik reklam açıyorlar ve Reklam yayınlandıktan sonra Facebook parayı çekmeye kalktığında vcc de kredi olmadığını anlıyor. Yani tamamen dolandırıcılık.

Auswitch

webmaster.tc
Maalesef bu olay reklam koduyla yapılmıyor arkadaşlar, Facebook a vcc ile 700 TL lik reklam açıyorlar ve Reklam yayınlandıktan sonra Facebook parayı çekmeye kalktığında vcc de kredi olmadığını anlıyor. Yani tamamen dolandırıcılık.
Promosyon kodu dağıtıyor diye duydum.