• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

650 Adet Ziyaretçi Defteri

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ByTMY

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar webmaster.tc üyeleri için arşivimde olan 650 adet ziyaretçi defterini paylaşıyorum %80 i saglam.

2 Ye böldüm indirip kullana bilirsiniz..

Ekli dosyalar

• 10 KB Görüntüleme: 49
  • 16.6 KB Görüntüleme: 39

riad

webmaster.tc
Arkadaşlar acemiliğime verin. Bu paylaşımdaki amaç tam olarak ne? Yorum yaparak link mi dağıtmış oluyoruz?

inforesim

webmaster.tc
Arkadaşlar acemiliğime verin. Bu paylaşımdaki amaç tam olarak ne? Yorum yaparak link mi dağıtmış oluyoruz?
Listede yorum atarken, Site adresini geçirerek backlink alıyorsun. Yani blog backlink vs. var ya, Onlar gibi ziyaretçi defteri backlinki oluyor. Yani kısacası sitene link almak için :)

riad

webmaster.tc
Listede yorum atarken, Site adresini geçirerek backlink alıyorsun. Yani blog backlink vs. var ya, Onlar gibi ziyaretçi defteri backlinki oluyor. Yani kısacası sitene link almak için :)
Teşekkür ederim açıklamanız için ve ayrıca paylaşım şimdi benim için anlam kazandı, bu yüzden paylaşım yapan arkadaşada teşekkür ederim. :)

gribb

webmaster.tc
.k12 ler çok büyük fayda sağlar ama unutmayın hepsi şu an link çöplüğü oldu, eğer backlink kasıp satıyorsanız işinize yarar ama diğer türlü bi kazanç sağlayamassınız. (İstisnalar olabilir)