• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

70 Level İtemli Metin2 Charı Satılır

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Milesrebel

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar 70 level charımı satıyorum.

Charın Şeytan Hatırası ve Ok Ucu görevleri vardır. Hazırda Şeytan hatıraları var hergün biyologa götürülüp teslim ediliyor.

Charın kayıtlı olduğu msn dahil verilecektir siz daha sonra aktarırsınız aktarmassınız orası sizin bileceğiniz iş.

Ep ile alınmış ürünlerde vardır charda ön sayfada gördüğünüz itemler kılıç savunmalı ve çan savunmalı itemlerdir boş itemler değil anlayacağınız.

Skillerin bir sonraki seviyesine çok az kalmıştır. Örneğin; şiddetli m9'a 3bk, ruh vuruşu m7'ye 3bk.

Charın hiçbir hile videosu ss'si yoktur.Xfire'den bakabilirsiniz.

Önce ödeme alınacak ödeme geçilir geçilmez mail adresiyle, ıd ve sifresiyle birlikte verilecektir.

Açık artırma başlangıç fiyatı:50 TL
Minimum artış: 5 TL
Açık artırma bitiş tarihi: Son tekliften 24 saat sonra
Ödeme: Yapı Kredi , Şans Oyunları

Resimlerde ne görüyorsanız hepsi verilecektir. Ayriyeten yan karekter le tramola'da 56 level char vardır.

Teklif verip almayacak olanlara - itrader hakkımı kullanacağım.

mFurkan

webmaster.tc
Hayırlı satışlar. :)
Bu oyunu eskiden çok oynardım. Eskiden bir tadı vardı Alesta' nın ama şimdilerde o tadı bulmak zor. :) Alestada sayılı zihinsellerden biriydim. :) Yarı insan kılıcımı aldığımda deli olmuştum resmen. :)

inforesim

webmaster.tc
1 hafta metin2 oynamıştım, cidden level kasmak çok zor. 1 haftada 20 level anca olmuştum :)

Hayırlı satışlar :)

AtomKarınca

webmaster.tc
50 lira ile acıyorum fakat yangı itemları vs. herşeyi duruyor ise aynen böyle... Ayriyetten önce ödeme istiyorsanız elden veyahut bana saglam referanslar göstermeniz gerek uygunsa 50 lira ile açıyorum :)

Milesrebel

webmaster.tc
Hayırlı satışlar. :)
Bu oyunu eskiden çok oynardım. Eskiden bir tadı vardı Alesta' nın ama şimdilerde o tadı bulmak zor. :) Alestada sayılı zihinsellerden biriydim. :) Yarı insan kılıcımı aldığımda deli olmuştum resmen. :)
Doğrudur hocam :)

1 hafta metin2 oynamıştım, cidden level kasmak çok zor. 1 haftada 20 level anca olmuştum :)

Hayırlı satışlar :)
Tesekkürler hocam :)

50 lira ile acıyorum fakat yangı itemları vs. herşeyi duruyor ise aynen böyle... Ayriyetten önce ödeme istiyorsanız elden veyahut bana saglam referanslar göstermeniz gerek uygunsa 50 lira ile açıyorum :)
Aynen duruyor hocam herseyi. Referans gösterebilirim 50 tl ile devam ediyoruz 24 saat içide baska teklif olmazsa char sizindir :)

N0VA

webmaster.tc
Hayırlı olsun Uğur ederinden düşük satıyorsun ama olsun diğer charları ederiyle satarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...