• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Abd'li kadını Tasarrıf yöntemleri şaşırtıyor

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Engineer

webmaster.tc
bolgeselhaber.com Post gazetesinden çeviri haberi

Ohio'lu 51 yaşında ki emekli kadın Victora Hunt'un yaşadığı hayat inanılmaz, Emekli olmadan önce Muhasebecilik yapan Hunt harçama yaptığı her kuruşun hesabını en ince ayrıntısına kadar yapıyor.

Tasarruf diye nitelendirdiği ancak site editörlerimizin delilik olarak kabul ettiği akıl almaz paradan kısma yöntemleri Amerika'nın Ohio eyaletinde yaşayan 51 yaşında ki Victoria Hunt'un hayatı haberlere konu oldu.

Sifonu çektiğinde harcayacağı su miktarını kısmak için çişini kavonozlara yapan kadın yemeklerinide çöpten topluyor.

Hunt sağlık sigortası dahil yıllık 12 bin dolarla hayatını sürdürebiliyor.

28 Yaşında "Fakir" bir hayat sürmeye karar veren Hunt 25 yıl önce konteynırda yaşamış ve sosyal yardım merkezlerinden yardım almış.

Victoria Hunt'u kavonoza çişini yapmak dışında ki tasarruf planlarında neler olduğuna bakın

buzdolabı zaman ayarlayıcı sayesinde sadece günde 12 saat buzdolabı çalıştırıyor, banyosunuda şehirde bulunan spor merkezlerinin banyosunda alıyor. ve kendi çöpünü karıştırarak yemek arttıklarını yiyior.

Amerika'nın medya devlerinden Post'a açıklama yapan Victoria Hunt bahçesinde yetişen bitkilerin yenilir cinsten olduğunu çayını ise bahçedeki yetiştirdiği bitkilerden yaptığını bu sayede yıllık çay ihtiyacınıda bu şekilde giderdiğini belirtti.

Kaynak : Ben hariç herkes bu kadın tasarruf yapıyor diyor!