• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Abone, Beğeni kasma linki buldum güvenilirliği nedir?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapoel

webmaster.tc
Arkadaşlar bir site buldum abone beğeni kasılıyormuş üzerinden ama pek güvenemedim. Benzer sistemleri kullanan ve bilen bir arkadaş inceleyebilir mi çalışma durumu ve güvenilirliği nedir acaba? Bana pek sağlıklı gelmedi açıkçası. Yoksa gerçekten böyle sistemler online olarak varsa güvenilir bir bağlantı önerisi olan var mı? Durum beğendirme lazım yalnızca. link

Arkadaşlar bir site buldum abone beğeni kasılıyormuş üzerinden ama pek güvenemedim. Benzer sistemleri kullanan ve bilen bir arkadaş inceleyebilir mi çalışma durumu ve güvenilirliği nedir acaba? Bana pek sağlıklı gelmedi açıkçası. Yoksa gerçekten böyle sistemler online olarak varsa güvenilir bir bağlantı önerisi olan var mı? Durum beğendirme lazım yalnızca. link
Link Güvenli Değildir Kesinlikle Google Crome de Bas Bas Bağırıyor Ama Bunun Bazı Güvenli Olan Programları var Onları Kullanabilirsiniz

sezginex

webmaster.tc
Hocam ucretli ama astral ın yaptigi hile ise yariyor bana denemelik 1000 begeni kastirdi konusunu bulursun zaten

rapoel

webmaster.tc
Yok gördüm zaten onunla anlaştık beğeni için kendisine bir ödeme geçeceğim de bana durum beğendirme lazım. Bunu ücretsiz yapan online site ve programlar varmış. Bilen biri paylaşırsa süper olur. Bir arkadaş script paylaşmış ama kuran ya da çalışan bir yer var mı?

sezginex

webmaster.tc
Yok gördüm zaten onunla anlaştık beğeni için kendisine bir ödeme geçeceğim de bana durum beğendirme lazım. Bunu ücretsiz yapan online site ve programlar varmış. Bilen biri paylaşırsa süper olur. Bir arkadaş script paylaşmış ama kuran ya da çalışan bir yer var mı?
Hocam onlar kendinizden oluyor yani en fazla 5 kisi begenir. Astral iyi yapiyor ama.

SansuR

webmaster.tc
Hocam 1k 2tl Şeklinde Kasımınızı Gerçekleştirebilirim Referans Cekımı Yapmaktayım.
Ayrıca Durum Beğendirme Uygulamasını Sorunsuz Ve Ucretsiz Sağlarım :)
Daha Önce Bi Dini Sayfaya Çekim Yapmıstım Buyrun Beğenilere Hilesiz.
Seyda Muhammed Er Rifai | Facebook