• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Acil Satılık, Hitli Film Sitesi, Kaçırmayın !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egeman

webmaster.tc
Not:Site uzantısı .tk biçimindedir.
Ciddi Alıcıları Bekliyorum..

Site Adresi:Pm İsteyiniz
Websitesi için istenen en düşük fiyat :75 tl Websitesinin açılış tarihi :07.07.2012
Kategori, sitenin içeriği nedir :Online Film izleme Günlük hit sayısı, kaynak link :Pm İsteyiniz
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler :Evet
Hosting dahil midir :Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı :Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı :Hayır
Sitede yer alan yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi :Evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb :Hayır

Arkadaşlar, Daha iyi bir siteden teklif aldığım için siteyi satıyorum, siteyi almak isteyen ciddi kişileri bekliyorum.

BySeco

webmaster.tc
Adresi, sitenin hitini ve varsa reklam gelirlerinin tablosunu özel mesaj ile alabilir miyim?

egebilisim

webmaster.tc
PM olarak verebileceğiniz tüm bilgileri alayım. Film sektörüne girmek istiyorum son 1.5 haftadır. arayış içindeyim satın almak mantıklı olabilir

inforesim

webmaster.tc
Pm alayım + Lütfen konuya ekleyen hit bilgisini. Hitli derken 1k mı 100 k mı ? İnsanlar ona göre pm istesin :)

egeman

webmaster.tc
Arkadaşlar; Pm isteyen arkadaşlara detaylı olarak bilgileri veriyorum,Satış devam ediyor.

egeman

webmaster.tc
Dediğim gibi .tk 'yı , .com ' a yönlendirmek zor birşey değil, benim gördüğüm kadarıyla çoğu .com sitenin hitini ikiye katlıyor sitem.Yani işim olmasa, .com ' a yönlendirip ben yürütücemde, başka işler beni bekliyor, neyse sorun değil, Arkadaşlar Satış güncel.

adwords

webmaster.tc
yasa çıkınca sedoya park edip ufak bi meblag kazanırsın.) şu an alıcak adam görmüyorum film sitelerini:)

nukeci

webmaster.tc
Değerli @adwords WMTC her bilginin paylaşılıp tartışılacağı özgür bir platform, ancak herşey yerinde güzel. Eğer film siteleri ile ilgili böyle bir fikriniz varsa, kapsamlıca anlatan bir konu açın ve hepimiz faydalanalım, fakat lütfen satış konuları altında bu tip kişisel fikirler beyan ederek satıcı arkadaşları zorda koymayalım. Burda kimse çocuk değil herkes alıp almamakta özgür. Tekrarlanmayacağını umut ediyorum.
Hayırlı satışlar.