• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Açılış Şerefine İlk 10 Kişiye 100k Aktif Üye Çekimi Sadece 20TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedat

webmaster.tc

Sayfalarınıza Üye & Profillerinize Abone Kasımı
Uygun Fiyat

Sınırsız Hizmet

Güvenilir Alışveriş

Aktif Üye Kalitesi

İlk 10 kişiye 100k çekim sadece 20 tl

Sadece Karışık Çekim Yapılır..

ÇEKİM HAKKINDA
Asla ve asla "sayfalarınız, profilleriniz kapanmayacaktır" gibi bir garanti vermemekteyiz.
Sayfalarınızda hayran düşüşleri meydana gelirse kesinlikle mesuliyet kabul etmemekteyiz.
Bilinmesi gerekilir ki alınan/hedeflenen hayran sayısına ulaştıktan sonra yaşanılacak problemlerden sorumlu değiliz.
Sayfa kasımı, abone kasımı, durum beğendirme hizmetleri vermekteyiz. Ve her hizmet içinde fiyatlar standarttır.
Üyelerin çekim yapıldığı yerde kalma durumu tamamen sayfanızın içeriğine, paylaşım kaliteliğine bağlı bir durumdur.
lk önce ödeme şeklinde çalışıyoruz. Gönderilen üyeler kesinlikle fake/sahte kullanıcılar değildir, hepsi gerçek aktif facebook kullanıcılarıdır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ
- Paypal (+2 TL )
- Misli
- Vakıf Bank
- Mobil Ödeme

İLETİŞİM
destek@astralbilisim.com - 0 554 695 55 95

YS NO : 2565

Auswitch

webmaster.tc
Önce çekim sonra ödeme şeklinde, olabilir. Kabul ederseniz pm ile dönüş yaparsınız.

Auswitch

webmaster.tc
100 K 20 tl diyorsun kardeşim, kaybolup gitmeyeceğin ne malum ? Ticaretin bile yok daha.

Sedat

webmaster.tc
100 K 20 tl diyorsun kardeşim, kaybolup gitmeyeceğin ne malum ? Ticaretin bile yok daha.
@Auswitch haklı önce çekim yapıyorsan bende anlaşırım
Eminim Astral Bilişim ismini birçok defa duymuşsunuzdur. Yer sağlayıcılığı belgem konuda mevcut. Açılışa ithafen böyle bir kampanya yaptım, üç kuruş için lekelemem ismimi. Referans için biraz çekebilirim, 100k için önce ödemeyi alırım .

Kaan

webmaster.tc
Hocam adınızı karalamak amacıyla demedim sadece arkadaşa hak verdim yanlış anlaşılmak istemem :) kolay gelsin referans olarak ücretsiz çekiyormusunuz?

Auswitch

webmaster.tc
Eminim Astral Bilişim ismini birçok defa duymuşsunuzdur. Yer sağlayıcılığı belgem konuda mevcut. Açılışa ithafen böyle bir kampanya yaptım, üç kuruş için lekelemem ismimi. Referans için biraz çekebilirim, 100k için önce ödemeyi alırım .
Hiç bir zaman bu firmayı duymadım, Yer sağlayıcı belgesini almakta ne var ? Çok zor bir şey mi yer sağlayıcı belgesini almak ? Benim firmalarımın 6 adet yer sağlayıcı belgesi var sadece bir ofisinizin veya firmanızın olması yeterli yer sağlayıcı belgesini almak için. Ayrıca ek olarak çocukça işler yapıyorsunuz, firmanız açık bile değil ve yeni bir firma. Firma diyorum sadece yerel bir hosting firma dahi değil.

Sedat

webmaster.tc
Hocam adınızı karalamak amacıyla demedim sadece arkadaşa hak verdim yanlış anlaşılmak istemem :) kolay gelsin referans olarak ücretsiz çekiyormusunuz?
Eğer denemeden sonra ödemeyi geçecekseniz çekebilirim.

Hiç bir zaman bu firmayı duymadım, Yer sağlayıcı belgesini almakta ne var ? Çok zor bir şey mi yer sağlayıcı belgesini almak ? Benim firmalarımın 6 adet yer sağlayıcı belgesi var sadece bir ofisinizin veya firmanızın olması yeterli yer sağlayıcı belgesini almak için.
Tib ve Btk kanunlarına göre her birey sadece bir tane yer sağlayıcı belgesi alma hakkına sahiptir.

rapoel

webmaster.tc
Beyler konuyu uzatıp tartışmaya dönüştürmeye gerek yok. T.C kanunlarınca yapılacak olan alışverişlerde kendinizi koruma altına alabileceğiniz birkaç yöntem var. Bunlara uyduğunuz ve arkasında durduğunuz sürece çok problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Öncelikle ödemelerinizi her zaman resmi banka hesaplarına yapınız. Dekontlarınızı saklayın ve her zaman ödeme yaptığınız hesap sahibine ait bir telefon numarası isteyiniz. Ayrıca yeni kanunlar gereği e-postalar resmi evrak sayıldığından her zaman yapılacak işlemi ve karşılığını e-posta yoluyla beyan ediniz ya da isteyiniz. Ben arkadaştan bu bilgileri istedim şayet gönderirse ödemesini yapacağım.

Tevfik

webmaster.tc
Bu arada hiç birşeyin garantisini vermemişiniz hocam, üyeler pof olduktan sonra benim ne işime yarar ki göstermelik 100K üye?

Sedat

webmaster.tc
Beyler konuyu uzatıp tartışmaya dönüştürmeye gerek yok. T.C kanunlarınca yapılacak olan alışverişlerde kendinizi koruma altına alabileceğiniz birkaç yöntem var. Bunlara uyduğunuz ve arkasında durduğunuz sürece çok problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Öncelikle ödemelerinizi her zaman resmi banka hesaplarına yapınız. Dekontlarınızı saklayın ve her zaman ödeme yaptığınız hesap sahibine ait bir telefon numarası isteyiniz. Ayrıca yeni kanunlar gereği e-postalar resmi evrak sayıldığından her zaman yapılacak işlemi ve karşılığını e-posta yoluyla beyan ediniz ya da isteyiniz. Ben arkadaştan bu bilgileri istedim şayet gönderirse ödemesini yapacağım.
Açıklama için teşekkürler beyanname gerçekleştirildi.

Sedat

webmaster.tc
Kampanya limiti aştı fakat siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için devam ettirmekteyiz. Stok tükenmeden sizde 100.000 abone sahibi olun..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...