• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ada'da Nuri Şahin 2 golle gündeme oturdu!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Engineer

webmaster.tc
İngiliz medyasının manşetlerini süsleyen genç oyuncu övgülere boğulurken The Times gazetesi Rodgers’i Nuri Şahin’in kurtardığını ima edip, “Rodgers, Nuri’nin iki golüyle zaferi tattı” manşetini attı.

Bir başka İngiliz gazetesi Daily Star ise “Rodgers, kahraman Nuri’yi selamladı” başlığını kullanırken, Daily Mail ise “Nuri, Kop çocuklarının West Bromwich’i geçmesini sağlıyor” ifadelerini kullandı. Ada’daki diğer manşetler şöyle: The Guardian: “Nuri dublesiyle Liverpool’a galibiyeti getirdi. West Brom’u paketleyerek “Real” (Gerçek) bir transfer olduğunu gösterdi”, Mirror: “Rodgers’in bebekleri geri dönüşü getirdi.”

GERRARD'IN VELİAHTI

Nuri Şahin’in attığı iki golle Lig Kupası’nda gelen turun ardından taraftarlar da mest oldu. Taraftarların Steven Gerrard’a yaptıkları “Steven Gerrard is our captain, Steven Gerrard is a red, Steven Gerrard is for Liverpool, A Scouser born and bred! (Steven Gerrard bizim kaptanımız! Steven Gerrard bir Kırmızı! Steven Gerrard Liverpool için var! O Liverpoollu olarak doğmuş ve yetiştirilmiş) tezehüratını Nuri Şahin’e göre değiştirerek “Nuri Sahin is Turkey, Nuri Sahin is a red, Nuri Sahin makes a boss kebab, Wrapped in pitta bread” (Nuri Şahin bir Türk, Nuri Şahin bir Kırmızı, Nuri Şahin harika kebap yapıyor, pideye sarılmış şekilde) haline getirdi. Taraftarlar Nuri’nin bonservisinin alınması durumunda Steven Gerrard’ın yerini zamanla doldurabileceğini belirtti.

NURİ ŞAHİN GURUR DOLU

West Bromwich ağlarını iki kez sarsarak Liverpool kariyerindeki ilk gollerini atan Nuri Şahin maçla ilgili, “Liverpool adına ilk gollerimi atmam maçı benim için özel bir hale getirdi. Galibiyet golünü taraftarlarımızın bulunduğu taraftaki kaleye atmak da harika bir duyguydu. Maç öncesi teknik direktörümüz Brendan Rodgers benden ceza sahası dışından şut çekmemi istemişti. İlk golde de fırsat buldum ve şutumu çektim. Riskli bir vuruştu ama topun kaleye girdiğini görmek beni mutlu etti. Bazen risk almazsanız sonuca ulaşamazsınız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ada'da Nuri Şahin 2 golle gündeme oturdu!

hayal@17

webmaster.tc
real madrid nuri şahinin gibi bir yıldızın yerini bilemedi. Şimdi vursun başını taşlara nuri sayesinde liverpool yeniden doğacak.