• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adam Gibi Bir Reklam Sitesi Yok Mu Yav :((

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Arkadaşlar adsense dışında adam gibi bir servis yok mu ya bidvertiser kullanıyorum çaresizlikten 2000 gösterim 25 tıklamaya 0.08 dolar verdi nasıl bir dolandırıcılıktır anlamadım resmen bedavaya reklam yapıyoruz,bi cpm fun diye bir reklam sitesi buldum 0.18 dolar kastım bugün,başka bildiğiniz servis yok mu tıklama gösterim farketmez yeter ki düzgün olsun :(:(

kalaka27

webmaster.tc
1- APSBUX - Automatic Payment System
ben buradan para aldım ustune rasgele elit uyelik veriyor ama sansına denk gelmeyebilir 1 yıllık hemde

2- Kanbux - - the best online ptc services

min odemeyi 0,25 yuksetti ama 12000 kisiye hala bedava 6 aylık elit uyelik veriyor anında gonderiliyor para odeme kanıtını istiyor site

3-xtreme-ptc - Click. View. Earn money.
ilk cekimde minimum yok ama 2 cekimde 1 dolar ödeme kanıtı istiyor site gun icinde güncelleniyor reklamı

4-yahoobux - Cashout and Say Yahoo,
ödemesi yüksek ama anında düsüyor ödeme 4 dolar odeme yatırım istemiyor

5-PreferBux - We always prefer for quality Administration
neobux u solladı site anında ödeme yapıyor yatırım istemiyor clixsense gibi içinde 0,15 bulacagın oyun oynatıyor

6-ProBux - It's easy, It's free, It's ProBux!

refim yok sitede 20 gundur uyeyim 5 dolar yatırıp 25 ref aldım paramıda aldım geri suan icinde 1 dolarım var yani saglam anında ödüyor

kalaka27

webmaster.tc
sana tavsiyem icinde biriktir parayı ref al paranı geri kurtarırsın ama reflerin tıklarsa

Bertinos

webmaster.tc
1- APSBUX - Automatic Payment System
ben buradan para aldım ustune rasgele elit uyelik veriyor ama sansına denk gelmeyebilir 1 yıllık hemde

2- Kanbux - - the best online ptc services

min odemeyi 0,25 yuksetti ama 12000 kisiye hala bedava 6 aylık elit uyelik veriyor anında gonderiliyor para odeme kanıtını istiyor site

3-xtreme-ptc - Click. View. Earn money.
ilk cekimde minimum yok ama 2 cekimde 1 dolar ödeme kanıtı istiyor site gun icinde güncelleniyor reklamı

4-yahoobux - Cashout and Say Yahoo,
ödemesi yüksek ama anında düsüyor ödeme 4 dolar odeme yatırım istemiyor

5-PreferBux - We always prefer for quality Administration
neobux u solladı site anında ödeme yapıyor yatırım istemiyor clixsense gibi içinde 0,15 bulacagın oyun oynatıyor

6-ProBux - It's easy, It's free, It's ProBux!

refim yok sitede 20 gundur uyeyim 5 dolar yatırıp 25 ref aldım paramıda aldım geri suan icinde 1 dolarım var yani saglam anında ödüyor
Hocam ben siteme banner olarak koyabileceğim reklamlar arıyorum.

ottomanuel

webmaster.tc
reklamio diye bi site var onu bi araştır bide harbi o tıklamaya o kadar verdiyse ben ptc sitelerinden bile tıklayarak 20 TL gibi kazanıyorum günlük rahat . 0.2 $ veren tıklama başına siteler bile var .

bide malesef artık reklama falan para vermiyorlar eğitim setleri upload et mesela 10 Gb tek linke at turbobite ver getplz den premium linkini al kullanıcılara söyle mesela 30 GB para kazanma hakkında elinde eğitim seti var premium tek link indirme imkanı falan de
30 GB 10 $ satsan geçinirsin arkadaşım :D ben yapcam bunlarıda sitem yok netimde ck kötü :( sn 10 kb .

Bertinos

webmaster.tc
reklamio diye bi site var onu bi araştır bide harbi o tıklamaya o kadar verdiyse ben ptc sitelerinden bile tıklayarak 20 TL gibi kazanıyorum günlük rahat . 0.2 $ veren tıklama başına siteler bile var .

bide malesef artık reklama falan para vermiyorlar eğitim setleri upload et mesela 10 Gb tek linke at turbobite ver getplz den premium linkini al kullanıcılara söyle mesela 30 GB para kazanma hakkında elinde eğitim seti var premium tek link indirme imkanı falan de
30 GB 10 $ satsan geçinirsin arkadaşım :D ben yapcam bunlarıda sitem yok netimde ck kötü :( sn 10 kb .

Hocam upload piyasasıda bitti artık :( Telif hakları yüzünden hepsi teker teker yok oluyor,turbobitte bazen 10 dakika bekletiyor indirmeden önce reklamioya üyeydim bilmiyordum tıklama başı para verdiklerini söylediğin iyi oldu :)