• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adcash Reklam Nedir ? Adcash Reklam Üye Olma Adımları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gelirkapısı

webmaster.tc
Adcash Reklam Nedir ? Adcash Reklam Üye Olma Adımları (Resimli Anlatım)

Gelirkapisi.org olarak , adsense'ye alternatif reklam sistemlerini tanıtmaya devam ediyoruz.
Şimdi değineceğimiz reklam platformu adcash ;

Adcash.com 2007 yılında Estonya’da 3 arkadaş tarafından kurulan bir reklam firmasıdır. 2007 – 2011 yılları arasında daha çok Fransa’da faaliyet gösteren Adcash ,2011 yılından itibarende tüm Avrupada, 2012’den itibarende Türkiye’de reklam yayınlamaya başlamış olup kullanım paneli Türkçedir.

Türkiye’de geçerli olan Adcash reklam formatları;

1- Site Under : Reklam yeni açilan bir pencere sitenizin arkasına yerleşir. Ancak popup gibi rahatsız edici bir format değildir. Ziyaretçiler ikinci pencereyi ancak, ana pencereyi kapattıklarında görebilirler

2 – Klasik reklamlar: 468*60, 300*250, 160*600, vs…

Farklı reklam secenekleri için siteyi ziyaret etmeli ve üye olmalısınız.

Şimdi de resimler eşliğinde adcash reklama üye olalım.

KAYNAK: http://gelirkapisi.org/2013/02/adcash-reklam-nedir-adcash-reklam-uye-olma-adimlari-resimli-anlatim/

gelirkapısı

webmaster.tc
elbette hocam , en iyisi adsense fakat, adsense ban yiyenler veya adsense hesap açamayanlar için adcash reklam alternatif olarak düşünülebilir.

gelirkapısı

webmaster.tc
hocam ptc = Tıkla kazan sistemidir. ve adı gecen adcash reklam sisteminin ptc ile uzaktan yakından alakası yoktur.
adcash bildiğimiz reklamstore, adhood ve adsense gibi reklam sistemidir.

Ben ptc sitelerini bir ara denedim ancak ptc sitelerinin %90 ı scam olması hasebi ile verilen emeğe yazık olacağına kanaat ettim. Kendi blogum olan gelirkapisi.org olmak üzere hiç bir platformda ptc sitelerini tavsiye etmiyor ve tanıtmıyorum.. haa kazananlara da saygı duyarım.

alttaki imzamdan internetten para kazanma yolları kategorisine bakabilirsiniz

Senarist

webmaster.tc
hocam ptc = Tıkla kazan sistemidir. ve adı gecen adcash reklam sisteminin ptc ile uzaktan yakından alakası yoktur.
adcash bildiğimiz reklamstore, adhood ve adsense gibi reklam sistemidir.

Ben ptc sitelerini bir ara denedim ancak ptc sitelerinin %90 ı scam olması hasebi ile verilen emeğe yazık olacağına kanaat ettim. Kendi blogum olan gelirkapisi.org olmak üzere hiç bir platformda ptc sitelerini tavsiye etmiyor ve tanıtmıyorum.. haa kazananlara da saygı duyarım.

alttaki imzamdan internetten para kazanma yolları kategorisine bakabilirsiniz
adcash adsense'in ptc ile alakalı olmadığını biliyorum sizin sitenizle alakalı sordum gelir kazanıyor musunuz diye?

gelirkapısı

webmaster.tc
Hocam daha cok adsense , Affiliate ve turbobit üzerinden kazanc sagliyorum. Blogumun misyonu mantikli olan tum kazanc sistemlerini tanitma uzerine kurulu oldugundan diger gelir yollarinida anlatıyorum.