• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

AddMeFast ile sayfalarınız tavan yapsın!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gribb

webmaster.tc

Arkadaşlar size bugün bir siteden bahsedeceğim. Eğer siz de twiends'in Facebook özelliği kalktığından beri bu tip bir site arayışındaysanız bu site tam size göre. Basit bir kullanıcı arayüzü var ve sistem, kredi konusunda çok cömert. Sistemi bilmeyenler için açıklayayım. Bu sistem karşılıklı işliyor. Örnek vermek gerekirse; Benim Facebook'ta sayfam var diyelim. Sayfamı AddMeFast'a kaydediyorum ve her beğeni için hesabımdan kaç kredi düşüleceğini belirtiyorum. Krediyi yüksek belirlerseniz beğeniniz çok olur. Kredi kazanmak için de siz de başkalarının sayfalarını beğenebilirsiniz. Tabii bu sadece Facebook ile sınırlı kalmıyor. İsterseniz bu sistem sayesinde, Youtube videolarınızın izlenme oranlarını, website ziyaretçi sayınızı, Twitter takipçilerinizi yada google +1 sayınızı artırabilirsiniz. Siteye gitmek için aşağıdaki butonu kullanın.

Üye Ol: AddMeFast - FREE Social Promotion

inforesim

webmaster.tc
Paylaşım İçin Teşekkürler, Hayran Sayısını Arttıracaklar İçin 1 Numara :)

turkeagle

webmaster.tc
çok güzel bir site bence deneyin her konuda işe yarıyor arkadaşa teşekkürler...

gribb

webmaster.tc
yabancı sayfa kasıp satmak için birebir 5 dakikada 150 kişi yaptı, hayret ettim.

gribb

webmaster.tc
twitter hesabınızı korumaya alırsanız, ve twitter hesabınızı oraya eklerseniz kredi gitmeden takipçi kasarsınız ;)

fhuner

webmaster.tc
Bende sizlere bunun hilesini vereyim daha iyi olur :) add me fast youtube izleme hilesi videoların 20 saniyesini 33 saniyeye indriyorsunuz TIKLA