• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

adıtnetwork ile günde 16 dolar kazan

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mamifurkan

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar günde sadece 100 reklam izleyerek 16 dolar kazanmak ister misiniz. Aditnetwork ile mümkün.
1) GLOBAL BİR İŞ; ÇİN, AMERİKA, KANADA YAPIMI VE % 100 LEGAL OLAN ÇOK GÜÇLÜ BİR ŞİRKETTİR. SİSTEME EN DÜŞÜK PAKET OLAN 100$ DOLAR İLE GİRDİĞİNİZDE GÜNDE 100 REKLAM İZLİYORSUNUZ.
2) AYNI ZAMANDA ALT GRUBUNUZA KAYIT ETTİĞİNİZ ÜYELERİN KAZANCINDAN % 40 GELİR ELDE EDERSİNİZ.
3) ALT KOLLARDAN GELEN REKLAM PUANLARINI SANİYEDE PARAYA DÖNÜŞTÜRME İMKANI VARDIR.

4) BUNLARIN HEPSİNİ ÜST ÜSTE KOYDUĞUNUZ ZAMAN SINIRSIZ ÇOK ASTRONOMİK KAZANÇLAR BULUR.

5) ŞU AN AVRUPA’DA 2 AYLIK OLAN YENİ ŞİRKET, 30$ MİLYON DOLAR ÇIKARTMIŞ DURUMDADIR VE DÜNYADA HIZLA GİRİŞLER OLMAKTADIR.

ADITnetwork abone olmak için, aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

https://aditnetwork.com/add_distributor

“Sponsoru Kimliği” setinde 0051303

Kalanını doldurun.

Sorularınız mı var? Yorum bırakmak için çekinmeyin ve ben en kısa sürede cevap verecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

mamifurkan

webmaster.tc
henüz iş yeni şirket honkonk ta yasal bir firma. ödeme limiti aldığın pakete göre değişir. 100 dolarlık paket haftada 100 dolar 300 dolarlık paket haftada 300 dolar. eğer ekibinniz varsa çevreniz geniş ise hem onların izlediği reklamlardan ve binari isteminden gelir elde etmek için biraz yüksek paketten başlayabilirsin ödeme kanıtı var. ama henüz izlediğimiz reklamları paraya cevirmedik. yakın zamanda buda başlanacak ve çeşitli gelirer oluşacak. daha detaylı biligi için mami.celik1 skyp den ekleyebiirsiniz. mamifurkn44@gmail.com hesabına maile atabilirsiniz.

mamifurkan

webmaster.tc
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ.
ÜRÜN SATMAK YOK.
BİRİLERİNİ İKNA ETMEK YOK.
TAM SİZE GÖRE BİR İŞİMİZ VAR.
İŞTE FIRSAT.
Günde '100' reklam izleyerek ayda '300 ile 600 dolar para ' kazanmak ister misiniz. https://aditnetwork.com/add_distributor Üye olun. referans ID 0051303 kullanarak ücretsiz kayıt olun. detaylı bilgiler için Adit Network ile ek gelir | ekgelirsepetim.com bilgileri edinin. kazanmaya bugün başlayın. yasal ve ciddi bir şirkettir. Hadi daha ne bekliyorsun. EKİNİNİ KUR DAHA ÇOK KAZAN.

mamifurkan

webmaster.tc
para çekme şekilleri ise payza solitturspay (STP) ve banka havalesi şeklinde yapılır. minimum 100 dolarlık paket 6 ay geçerlilik süresi var bu zaman zarfında paketiniz yükseltebilir. daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. belirli bir üye potansiyeline ulaştıktan sonra ise türkiyede ofisini kuracağız. Not. hayallerine kavuşmak için azım ve isteğiniz olmalı. bedava yemek sadece fare kapanında bulunur.

kyzikos

webmaster.tc
şimdi önce para mı veriyoruz olaya onu anlamadım ben müdür?? ayrıca paralara nasıl ve nezaman yatıyor??