• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Acil Yardım!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Şimdi arkadaşlar benim bir tane google hesabım vardı o hesapla youtube'a girmem bile yasaklanmıştı ve adsense reklam vermiyordu.Şimdi ben yeni bir google hesabı açtım ve o hesabı bloğumun admini yapıp diğer cezalı olanı kullanmayı bıraktım.Fakat siteme kumanda panelinden o yasaklı hesapla adsense başvurusu yapmıştım.Adsense'ye girip tekrar başvurmaya çalışınca şu uyarıyı veriyor:

İşin asıl önemli noktasına geldik,ben dün bir deneme yapayım dedim.Benim bir arkadaşında blogger tabanlı .com uzantlılı bloğu var.Adsense'nin sitesinden o domaini vererek üye olayım dedim ve kabul etti(yani bloggerdan yapın falan demedi).Üstteki resim gibi sorun çıkarmadı.Benim size soracağım şu 1 yada 2 hafta sonra .com domain alacağım.2. bir başvuru şansım oluşabilir.Ad soyad banka numarasını falan değiştirsem reklam alabilir miyim? Yoksa değiştirmeme gerek yok mu?

inforesim

webmaster.tc
Eğer eski hesabın, Bir sebepten ötürü cezalandırılmadıysa aynı ad soyad bilgilerini vb. Kullanarak başvurabilirsin.

akocan123

webmaster.tc
Kardeş onu şu şekilde düzelticeksin
Dot.tk giriceksin oradan bir tane yönlendirme domain alıcaksın daha sonra
adsense kayıt olurken o .tk ile biten adresi yaz oluyor
online.tc gibi uzantılarıda kabul etmez adsense
blogspot.com içinde blogger.com'dan girin diyor

Bertinos

webmaster.tc
Kardeş onu şu şekilde düzelticeksin
Dot.tk giriceksin oradan bir tane yönlendirme domain alıcaksın daha sonra
adsense kayıt olurken o .tk ile biten adresi yaz oluyor
online.tc gibi uzantılarıda kabul etmez adsense
blogspot.com içinde blogger.com'dan girin diyor
Com alacağım zaten bu hafta yada haftaya.