• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense banlıyor yardım edin

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

janko06161

webmaster.tc
Merhabalar. İlk adsense hesabı açtığımda geçersiz tıklamalar nedeniyle ban yedim. Daha sonra bir hesap daha açtım hiçbir tıklama yapmadım ve yapılmadı, gece 3 sularında ban yedi. Daha sonra tekrar bir hesap daha açtım aynı şekilde gece 3'te ban yedi. Düşünüyorum da adsense benim ip adresimi engellemiş olabilir.

Bu olaylar teyzemlerde yaşandı. Şimdi ben eve gitsem tekrar hesap açsam bir sorun olur mu? Nasıl olsa engellenen ip adresi teyzemin. Evdeki ip adresi normal.

Bu arada sitemide sorguladım yasaklanmış hiçbir şey yok. Sitem temiz.

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Eğer kendi reklamlarınıza kendiniz tıklıyor ya da kendi reklamlarınızı çok fazla görüntülüyorsanız ban yiyebilirsiniz. Adsenseyi tamamen onaylattıktan sonra bir kaç gün sitenize eklemeyin. Ekledikten sonra eğer 300-500 hatta 2000 lere varan bir tıklanma olursa benimde başıma geldiği gibi lamer saldırısıdır. Geçersiz tıklama = sahte tıklanma hile kullanmayın.

inforesim

webmaster.tc
Adsense politikalarına göre 1 kere banlanmış iseniz başka hesap alamazsınız. Tekrar hesap aldığınızı anladığı için hesaplarınızı banlıyor olabilir.

Yeni başvuru da, farklı adres - farklı ad soyad ve Farklı site ile Başvurmalısınız. Banka hesabınız da farklı olmalı. İp saymıyorum bile zaten, Modeminizi resetleyin.

janko06161

webmaster.tc
Kardeşim şuan hesabın iki onayıda alınmış ama reklam eklemedim. Nasıl bir yol izlememi istersiniz. Hesap ismi diğer banlanan isimle aynı değil, banka hesabı aynı değil, adres aynı değil, telefon aynı değil.

inforesim

webmaster.tc
Kardeşim şuan hesabın iki onayıda alınmış ama reklam eklemedim. Nasıl bir yol izlememi istersiniz. Hesap ismi diğer banlanan isimle aynı değil, banka hesabı aynı değil, adres aynı değil, telefon aynı değil.
Yapman gereken o zaman ekstra bir şey yok. Sadece warez içerik olan (dizi & film vb.) sitelere kodunu ekleme.