• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Domain Banı Kaldırma

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Esermax

webmaster.tc
Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sitenizde reklam gösterilmediğini belirtmişsiniz.

Kayıtlarımıza göre, AdSense program politikalarını ihlal ettiği için sitenize reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır. Size bununla ilgili bir bildirim göndermiştik ancak bu bildirimi aldığınızı hatırlamıyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları uygulayın.

Mart 2011 tarihinden beri, politika bildirimlerini doğrudan yayıncının AdSense hesabına gönderiyoruz. Lütfen bildirim e-postasını bulmak için hesabınızın “Ana Sayfa” sekmesi altında bulunan “Mesajlar” sayfasını kontrol edin.

Politika bildiriminizi bulmanıza yardımcı olabilecek diğer yöntemler aşağıda belirtilmiştir:

- Hesabınızla ilişkili her bir e-posta adresinin gelen kutusunu kontrol edin.
- Gelen kutunuzda "adsense-noreply-tr@google.com" veya "adsense-tr@google.com" adresinden gönderilen e-postaları aramayı deneyin.
- E-postanın yanlışlıkla spam olarak işaretlenmediğinden emin olmak için e-posta hesabınızın spam filtresini kontrol edin.
- Diğer AdSense yayıncılarıyla ortak bir web sitesi kullanıyorsanız, bildirim başka bir yayıncıya gönderilmiş olabilir. Bildirimi alıp almadıklarını kontrol etmelisiniz. Almışlarsa, bildirimi sizinle paylaşmalarını isteyin.

Barındırma hizmeti sağlayıcısı kullanıyorsanız, reklam sunumunun, barındırma hizmeti sağlayıcısının üst düzey alanına devre dışı bırakılıp bırakılmadığını onaylamak için doğrudan onlarla iletişime geçmelisiniz.

ne yaptıysam bu sitenin babını kaldıramadım 2011 de adsense banlandığı için istek kalmayınca siteyi komple kapatmıştım 1 yıl aradan sonra geri kayıt ettirip actım ama adsende den bir türlü banını kaldıramadım...

inforesim

webmaster.tc
Benim bildiğim adsense banlı site alanlar, Açtırmak için sitenin yeni sahibiyim vs şeklinde belirtiyorlar ve Aksi kategorileri kaldırıyorlar.

Esermax

webmaster.tc
Benim bildiğim adsense banlı site alanlar, Açtırmak için sitenin yeni sahibiyim vs şeklinde belirtiyorlar ve Aksi kategorileri kaldırıyorlar.
Hocam site 2011 de banlandı domain boşa düştü ve tekrardan alındı başkasının adına vaşvurduk genede bu mail geri dönüş yapıldı...

Esermax

webmaster.tc
Hayır hocam günlük 170 ile 200 arası hiti var sitenin...

ayrıca
askadogru (.) com ( banlı ) diğer 3 sitede direk yönlendirilmiş bu siteye
askadogru (.) net
aşkadoğru (.) com
aşkadoğru (.) net