• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Günlük 5 $ Gelirli Satılık Site

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Hocam alınma ama bu fiyata bu siteyi satamassın :) Açık arttırma başlangıcı bile çok yüksek,üstelik seo çalışması yaptığını söylemişsin ama seo puanı 70 açık arttırma(50 tl) fiyatı da çok yüksek ve alexası 2 milyon olan bir sitenin günde 10 dolar kazanabileceğini düşünmüyorum.

chntrkylmz

webmaster.tc
öncelikle siteye 250 Teklif aldım çevremdekiler ositeden günlük en az 5 dolar en fazla 20 dolar akzandığımı biliyo SEO Ya gelirsek amatörce olsada yaptım alexa değeri ise 1 Milyonda 2 Hafta önce 700 Bine kadar inmişti

Ben zorla satmıyorum açtım konuyu almak isteyen alsın ama Açık arttırma fiyatıdna haklısın :D

Bertinos

webmaster.tc
öncelikle siteye 250 Teklif aldım çevremdekiler ositeden günlük en az 5 dolar en fazla 20 dolar akzandığımı biliyo SEO Ya gelirsek amatörce olsada yaptım alexa değeri ise 1 Milyonda 2 Hafta önce 700 Bine kadar inmişti

Ben zorla satmıyorum açtım konuyu almak isteyen alsın ama Açık arttırma fiyatıdna haklısın :D
Hiti kaç hocam söyleyin bakalım :D 20 dolar gerçekten iyi para benim 1.5 k hitkli site var 663 bin alexa adsense yok link kısaltmadan kazanıyom sadece oda 1.5 tl falan :(

chntrkylmz

webmaster.tc
:D ya kardeşim sen benim satışıma nie engel oluyosun ben bugüne kadar 1.5 Milyarlık site satışı toplam 8 site sattım :D snn bildiklerini ben unutmuşumdur Açan açıyo siteyi

RoYaL

webmaster.tc
tamam sakin ol atarlanma artı sana parantez içinde yazdım alınma diye bu senin satışına engel olmaz