• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Hakkında Sorular

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fhuner

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar ben bir kaç soru soracağım umarım yanıtlayan cıkar...
Ben adsenseyi ilk aldıgımda blogum icin onaylatmıstım suan dini videolar sitemede koydum bir sorun teşkil edermi telif hakkı olmadıkca.Birde hani şöyle birşey var diyelim ki yemek tarifi sitesi cok veriyor ama blog sitesi az veriyor ben blog site m icin aldıgım reklamı yemek tarifi sitesine koydugum zaman tıklamalar blog üzerindn mi varsayılır yoksa yemek tarifi sitesini tıklamaların tbm si yemek tarifi sitesine göremi değişir.

GüçNet

webmaster.tc
öncelikle benim bildiğim kadarıyla her site için ayrı başvuru yapman gerekiyor. İkincisi de dini videolar vs. telif hakkı sana ait olmayan içerikler herzaman sorun yaratabilir. Özgün içerik yaratmaya çalış.

inforesim

webmaster.tc
öncelikle benim bildiğim kadarıyla her site için ayrı başvuru yapman gerekiyor. İkincisi de dini videolar vs. telif hakkı sana ait olmayan içerikler herzaman sorun yaratabilir. Özgün içerik yaratmaya çalış.
Her site için ayrı başvuruya gerek yok, 1 Kere 1 siteyle başvuruyorsun ve Hesabın açıldığında istediğin sitelerinde reklamları kullanabiliyorsun.

fhuner

webmaster.tc
ben şimdi iptal edip basvuru yaptım ama diğer hesapla baglantılı oldugunu söylediler ve mevcut kodları orayada yerleştirebilirsin manasında birşeyler yazdılar neyse böyle devam edelim gittiği yere kadar adsense gelir kapım değil harclıgım oldugu icin sorun yok :)

mFurkan

webmaster.tc
Senin Adsense kullanıcı kimliğini içeren reklam kodunu istediğin sitende kullanırsın. Adnsense giriş yaptığında karşına ilk gelen ekranda verilen rapor reklam kodlarını yerleştirdiğin tüm siteleri kapsar. Bu sitelerini ayırabilmek için kanal oluşturman gerekiyor. Eb başta söylediğim gibi adsense kodlarını sen istediğin sitende yayınlayabileceğin gibi kodlarına ulaşan herhangi birisi kural ihlali bulunan bir siteyede yerleştirebilir. Bunun için her siteni adsense de bulunan site listesine eklemen gerekiyor.