• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Hesabımda Farklı Siteler Var

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc

Bu Benim Adsense Kodlarım 'ın Bulunduğu siteleri gösteriyor ama görünen 2 siteyle hiç bir alakam yok benim hesabımda ne arıyor bilmiyorum. hesabım bu siteler yüzünde banlanır diyede bu siteleri silmek istiyorum nasıl silerim

inforesim

webmaster.tc
Orada ayarlardamıydı tam hatırlamıyorum ama, Adsensenin çıkacağı siteleri belirleyebiliyordun. Yani diyorsun ki şu siteler benim sitem, Sadece onlarda çıkıyordu.

Not : şimdi bakacağım bulursam yazarım.

inforesim

webmaster.tc
Üstadım acil çıkmam lazım, Gelince ilgilenip yazarım konuya ( başkası yazmaz ise ) Ama biraz kurcalarsan sekmelerden filan izin verilen siteler diye yer var bulursun. (Reklam Ayarlarında)

CaddeAktif

webmaster.tc
hocam söğle yaptım hesap ayarları>Erişim ve yetkilendirme>Reklam gösterme yetkisi verilmiş siteler'den elimle yazdım siteleri

NaMLu

webmaster.tc
  1. Hesap ayarlarına gir.
  2. Erişim ve yetkilendirme alanına gel.
  3. Reklam gösterme yetkisi verilmiş siteler kısmında sağda bulunan düzenle linkine tıkla.
  4. Sadece bazı sitelerin hesabım için reklamları göstermesine izin ver Checkbox'unu işaretle aşağı açılan textbox'a domainleri alt alta yaz.
  5. Kaydet.
İşlem bu kadar.

Domainleri
Kod:
domain.com
domain.net
gibi yazacaksın.

Ben yazarken sen çözümü bulmuşsun :)

CaddeAktif

webmaster.tc
  1. Hesap ayarlarına gir.
  2. Erişim ve yetkilendirme alanına gel.
  3. Reklam gösterme yetkisi verilmiş siteler kısmında sağda bulunan düzenle linkine tıkla.
  4. Sadece bazı sitelerin hesabım için reklamları göstermesine izin ver Checkbox'unu işaretle aşağı açılan textbox'a domainleri alt alta yaz.
  5. Kaydet.
İşlem bu kadar.

Domainleri
Kod:
domain.com
domain.net
gibi yazacaksın.

Ben yazarken sen çözümü bulmuşsun :)
sağol yinede o kadar da yazmışsın