• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense' in kabul etmeme sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

chntrkylmz

webmaster.tc
BAK AYNI SORUN BENDEDE OLDU CHAT SİTEM VARDI AYNI MSJ I ALIODUM HEP 7 KEZ DENEDİM

YAPMAN GEREKENLER mongellor.blogspot.com Burayla başvuruosan
1. O yama Pes felan onların hepsini kadır Başlıklarını düzelt etiketleri başlıkla alakalı gir 4 5 taneyi geçmesin içerkleri düzelt karman çorban olmasın temanıda o bloggerın kendi beyaz temasını kullan ben boyle yaptım sonunda kabul ettiler :D ama şunu unutma Sabır 1.inci kural 2 kural Düzen Kolay gelsin

Mongellor

webmaster.tc
Blogger' ın kendi temaları cidden çok dandik o yüzden kullanmak istemiyorum ve olayın temayla bir alakası yok bence. Oyun yamalarını vs. henüz yeni ekliyorum siteye, bunları eklemeden önce de denediğimde yine kabul etmemişlerdi. Yine de yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. :)

chntrkylmz

webmaster.tc
sen bana sor adsenseyi için dışını bilirm Tema sadece küçük bir etken tabi ama yararı olmadığı söylenemez bunun için tavsiyede bulunuyumd dim kolay gelsin yinede :D ama net bir tavsiyem varki o pes felan onaarı kaldırmadığın süece unut adsenseyi

Ademcan52

webmaster.tc
benım bıldıgım ve bılır kısılerden aldıgım bılgıye goree.... makalelerı ve konuları kendınız eklemelı herseyını ve etıket sıstemını duzgun kullanmalısınız + yasa dısı kelımeler olmasın yanı warez,erotik,hırsızlık,+18, vs.... bunlara dıkkat et konularını gtekrar duzenle yanı eger varsa kopyala yapıstır sıstemı onları kaldır kendın duzenle .. ozgun bırseyler yaz alırsın kardesım....google ekıbı ıle bıre bır gorustum bu bılgılerı aldım.... googleye kendını ıspat etmen gerek bu da etıket sıtemı ve konulardan gecıyor...

Mongellor

webmaster.tc
Peki adsense gibi adhood gibi sitelerden almayı denesem bu tarz problemler yaşar mıyım ? Çünkü en çok tıklanmayı o indirme linklerinden alıyorum.

akocan123

webmaster.tc
Kabul etmemelerinin nedeni şudur.. büyük bir ihtimal sen birçok kez adsenseye girmek için denedin ancak almadılar aynı veya farklı hesapla hala deniyosun ancak almazlar çünkü kısa bir süre sonra banlıyacaklar seni .tk gibi sitelerle deneme zor site dolaşımı hatası verir irfameden dolayı... bende imzamdaki sitemle baya uğraştım ama olmadı şimdi başka bir sitem var onla ilgileniyorum.. o sitemde yllix ve bidvertiser kullanıyorum sanada öneririm...

inforesim

webmaster.tc
Başvuru bilgilerini değiştir ve İlla o siteyle katılacaksın diye bir şey yok. Bir tane blogspot aç ve Sağlık üzerine olsun. 1 hafta boyunca her gün 2 tane kopyala yapıştır yazı at ve Orası ile Başvur. Nasıl olsa adsenseyi istediğin kadar hesapta kullanabiliyorsun.

Rapunzel

webmaster.tc
Geçenlerde başvuru yaptım onay bir hafta sürdü.
Ve reklam yayınlamaya başladım

Mongellor

webmaster.tc
Cevaplar için herkese teşekkür ederim. Yazıda da anlattığım gibi 5-6 kere başvurdum ancak kabul etmediler maalesef.

Başka önerileri olan arkadaşlar yazabilirler mi ?