• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Tık Başı 0,36 $ ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mxc

webmaster.tc
Herkese selamlar... ben burda yeniyim umarım siz bana bende size yardımcı olabilirim adsense yeni kayıt oldum türkçe içerikli haber sitesi ortalama 30 haber giriyorum ve bir kaçtanesi özgün içerik

benım sormak istediğim şu saygıdeğer arkadaşlar..

Birde ortalama günlük hitim : 600 700 bazen 1200 1300 arası gidip geliyor % 10'u google üzerinden diğerleri sosyal paylasım siteleri illegal hile vs gibi yok..
sizce ne yapmam lazım reklam yerlesimim de gayet iyi ayarladım..

SAYFA Gösterimi : 2.348
TIKLAMA 84
SAYFA TO : 3,58
TBM 0,16 $
SAYFA BGBG 6,06 $
TAHMİNİ KAZANÇLAR 14,23 DOLAR

? SİZCE ARKADAŞLAR FAZLAMI AZ MI? BU GENEL TOPLAM

DÜN İSE :

SAYFA GÖSTERİMİ : 1,058
SAYFA TO 7,41
TBM 0,16 $
SAYFA BGBG 12,40
TAHMİNİ KAZANC : 12,48

BUGÜN ŞUANA KADAR : 350 GÖSTERİM 41 TIK 5,90 $

BİRŞEY OLURMU SİZCE? YOKSA NORMALİ ARKADAŞLAR CEVAP Verirseniz cok acil sevinirim sağolun :)

Mxc

webmaster.tc
ARKADAŞLAR O Kadar kişi görüntülemiş yardımcı olacak olan biri yok mu? koskoca forumda ?

bindkzyzuc

webmaster.tc
Doğal yollardan geliyorsa tıklar merak etme bi sıkıntı olmaz Allahın izniyle

RAPOTEK

webmaster.tc
benim sitemde aynı şekilde içeriği ben kendim giriyorum tık başına aldığım para oldukça yüksek tabi o sayfa to yuda etkiliyor görüşündeyim ama ödemelerimi düzenli bir şekilde alıyorum sorun olacağını sanmam

Fantasma

webmaster.tc
sayfa toyu tıklamalarla görüntüleme sayısı belirliyor diye biliyorum ayritten ben adsense üyelimi aldığımda 1hafta boyunca yüksek verdi fakat daha sonra 0.15 falan düşürdü güncel blog sitesi