• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense Üyelik Yardım Lütfen

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sefaburak07

webmaster.tc
Yeni sitem için adsenseye basvurdum bana böyle bi yazı geldi.

AdSense kodunu xxx.com adresine yerleştirene ve bize reklam istekleri gönderene kadar başvurunuzu incelemeyi tamamlayamayız. İncelememizi tamamladığımızda, başvurunuz ya tamamen onaylanacak ya da onaylanmayacaktır. Onaylanırsa etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

Adsense hesabından reklamları ekledım ve koduda siteme ekledim. Yapmam gereken başka birşey varmıdır ? bir bildirim felan göndermek gibi yoksa beklemeye devam ediyim mi ?

inforesim

webmaster.tc
Her hangi yapmanız gereken bir şey yok, Adsense kodunuda sitenin en üstün eklemeniz yararınıza olacaktır (Logo yanı vs).

türk emre

webmaster.tc
Hocam ekledikten 1 gün sonra maili kutunuza adsenseden mail gelecek onaylanır veya onaylanmaz bende bekliyorum çünkü :D

sefaburak07

webmaster.tc
Her hangi yapmanız gereken bir şey yok, Adsense kodunuda sitenin en üstün eklemeniz yararınıza olacaktır (Logo yanı vs).
yorumunuz için teşekkür ederim. ancak logo yani reklam alanı yok , sizin scriptiniz :)

Hocam ekledikten 1 gün sonra maili kutunuza adsenseden mail gelecek onaylanır veya onaylanmaz bende bekliyorum çünkü :D
değerli yorumunuz için teşekkür ederim. bekliyelim o zaman.