• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsense yardım edermisiniz?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

akocan123

webmaster.tc
Arkadaşlar bir türlü onaylatamadım adsensemi yardım edin lütfen kaç seferdir deniyorum olmuyor 'Mustafa Karagöz' arkadaşımıza özellikle yardım istiyorum daha başka bildiğiniz varsa söyleyin sitemin adresi

>>>>>> admin kardesler böyle link paylaşmak yasakmı bilmiyorum o yüzden özür dilerim yasak ise

TIKLABilgisayar| Teknoloji | Film | Yardım | Hologram

sezginex

webmaster.tc
EN IYI FACEBOOK BEĞENDIRME HILESI
Vermemesinin 1. nedeni konularından birinin bu olması olabilir. Hile warez paylaşımlara adsense reklam vermez.

Öncelike merhaba sen diyorsun ki cracklı bilgiler ama adsensede bu tür olaylar yasak.

Örnek Windows 7 yi orjinal yapma : Windows 7 Orjinal Yapma 2dk "PROGRAM" ~ Bilgisayar

Örnek : %85 Adsense Onay Tekniği ~ Bilgisayar içerik belli olmuyor. Site düzensiz.

Oncelikle crack , full gibi yasal olmayan paylaşımları kaldırıyoruz ve daha açık renkli bir tema ile yeniden başvurun , daha yararlı içerikler girin. Adsense verdiği zaman tam verir ama vermesi sorun :)

Site önereceğim uyumlu tema : İçin Tıklayın

akocan123

webmaster.tc
Tmm hemen siliyorum... ancak sizin siteniz fenomenim ve orda şu şekilde bir konu görmüştüm "Adsense Onay Tekniği %85" diye orada yazıyorduki "bir kaç hile paylaşın" hile paylaşmamda sakınca varmı?

akocan123

webmaster.tc
Onur kardeşim bende düşünmüştüm bir ara ama 'Zor site dolaşımı" diyor bağlantı kurabiliyorsan fikir ver mesajın için sağol :)