• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Adsenseye Başvurmak İstiyorum Bir Bakarmısınız

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

türk emre

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar sitem ile adsenseye başvurmak istiyorum sitem özgün içeriğe sahip.Bir sıkıntı çıkarmı birde size danışmak istedim.Birde galiba gizlilik politikası istiyormuş.Onu'da bir siteden hazırladı

Sitem:
HTML:
www.arsivim.biz
Gizlilik Politikam:
HTML:
http://www.arsivim.biz/privacy-polic

türk emre

webmaster.tc
Arkadaşlar ilk onayı aldım 2 onayı alamadım sebebide google politikalarına uygun değil diyor ne yapmalıyım ?

ByonuR

webmaster.tc
Arkadaşlar ilk onayı aldım 2 onayı alamadım sebebide google politikalarına uygun değil diyor ne yapmalıyım ?
Scriptin Lisans hakkında bir sorun olduğundan olabilir ya da içerik hakkında illegal bir başlık da olabilir. page rank sıralamasına göre alınıp alınmadığını da bir araştır istersen tam bilgim yok o konuda.

türk emre

webmaster.tc
wordpress kullanıyorum hiçbir yasa dışı bir şey yok. benim anlamadığım nedin ilk onay verilip insanları ümit içinde bekletiyorlar

Rapunzel

webmaster.tc
Hocam biraz içerik ekleyin her kategoride ve ikinci onayda reklamı görünür biryere ekleyin.yok
olmadımı pm atın bir yöntem söyleyeyim

inforesim

webmaster.tc
Sana bir mail atmış olmaları lazım, Politikaya uygun değil diye bir de tekrar başvuru var. Orada sorunu çözdüm tarzı olanı seç yeniden yolla.