• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Akvaryumu ve Balıkları Olanlar Buraya

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Berat

webmaster.tc
Şuanda 100x35x55 boyutundaki akvaryumumda yunus ve sarı prenses besliyorum. Ekipman olarak Dophin C-1000 dış filtre, Dophin iç filtre ve roxin ısıtıcı kullanıyorum. Dekorasyon olarakta ithal dere kumu, çeşitli boyutlarda beyaz taşlar ve bazen mango kökü kullanıyorum. Tabi yukarıdaki akvaryum haricinde 80x40x40 ve 50x40x40 iki adet yavru akvaryumumda var. Var mı benden başka bu hobiye gönüş vermiş olanlar? :)

inforesim

webmaster.tc
Ben bi ara besledim de çok kötü kokuyorlardı bırakmak yüzünde kaldım :)

foxteknoloji

webmaster.tc
benim balıklar vardı sizlere ömür oldu 15 balık aldım biri pirenaymış sabah akvaryum balık çöplüğüne dönmüştü

Milesrebel

webmaster.tc
Bir ara balık besleyecek gibi oldum usanırda hayvanları açlıktan öldürürüm diye vazgeçtim yoksa onları izleyerek uyumak süper :)

Baglumfrm

webmaster.tc
Şuanda 100x35x55 boyutundaki akvaryumumda yunus ve sarı prenses besliyorum. Ekipman olarak Dophin C-1000 dış filtre, Dophin iç filtre ve roxin ısıtıcı kullanıyorum. Dekorasyon olarakta ithal dere kumu, çeşitli boyutlarda beyaz taşlar ve bazen mango kökü kullanıyorum. Tabi yukarıdaki akvaryum haricinde 80x40x40 ve 50x40x40 iki adet yavru akvaryumumda var. Var mı benden başka bu hobiye gönüş vermiş olanlar? :)
angaradayız bendede 1m var aynı balıklar var ama yavrular daha cok güzel bir hobi insanın içini acıyor yunuslar kafalımı

Berat

webmaster.tc
angaradayız bendede 1m var aynı balıklar var ama yavrular daha cok güzel bir hobi insanın içini acıyor yunuslar kafalımı
Damızlık altından biraz küçükler yani ne yavru ne damızlık altı ama kafaları hafiften belirginleşmeye başladı. Aldığımda aşağıdaki gibilerdi.