• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Alan adı satışı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

cayocagi

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

bir hevesle alıp ilgisizlikten dağ olan alan adlarımı elden çıkarmaya karar verdim.

Alan adları şunlardır:

1. listenfull.com (youtube'daki full albümleri ekleyip her birine düzgün açılama yazdınız mı iyi hit alır gibime geliyor)
  2. listenalbum.com (yine full albüm üzerine)
  3. siirli-sarki.com (şiirli şarkıların listelendiği bir site olarak kurmuştum)
listenfull ve siirli-sarki'nın sitesi hazırdır, logoyu da veririm, sistemler wordpress üzerine kurulu, temayı verme hakkım varsa onu da verebilirim araştırmam lazım. Video sitemap pluginini temaya kendim uydurdum, eğer aynı sistemi kullanacaksanız Üzerinde satamayacağım bir iki plugin var ama onlar olmadan da site çalışır. Şahsi fikrim inforesim scripti alın, wordpressi video işine uydurmakla vakit kaybetmeyin.

Bu arada domainler godaddy'de. Fiyat konusunda bir fikrim yok, vermeyi planladığınız fiyatı pm atın konuşalım. ödeme yalnızca paypal.

Bir tane daha domain var ancak galiba nisan-mayıs gibi düşecek, ilgilenen olursa kendi hesabına aktarma parasını ödeyin vereyim (ya da artık nasıl oluyorsa beni masrafa sokmayın da :) ). Domain şudur: acoustube.com (şimdilik akustik müzik ve gitar öğrenme videoları var, alıp kafanıza göre kullanın, temayı verebiliyor muyum araştırmam lazım, ama logoyu veririm)